• اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 :: Monday, 20 May 2019
  • تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

    تحریم آمریکا علیه ایران نقض حقوق بشر است

    ادریس جزایری، کارشناس و گزارشگر ویژه اقدامات یک جانبه قهری سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای تحریم های فرامرزی آمریکا علیه ایران، ونزوئلا و کوبا را ناقض حقوق بشر دانست و گفت که این تحریم های خارج از روند سازمان ملل ، نافی اصول اخلاق بین المللی است.
 
هیبرید ها  ناجی بازار خودرو خواهند شد؟

هیبرید ها ناجی بازار خودرو خواهند شد؟

با مصوبه دیروز مجلس تعرفه واردات خودروهای هیبریدی به کشور برداشته شد. کارشناسان معتقدند که همین مسئله می تواند بازار رقابتی را در صعنت خودرو داغ تر کرده و موجب شکسته شدن قیمت ها شود.
مروری بر زندگی مالکوم ایکس

مروری بر زندگی مالکوم ایکس

حدود دو سال پیش بود که رهبر انقلاب در در ابتدای سخنرانی خود در کنفرانس فلسطین از حضار خواستند به مناسبت سالگرد درگذشت «مالکوم ایکس» رهبر سیاه پوستان آمریکایی فاتحه ای قرائت کنند  و از آن روز، مالکوم جایگاه خاصی در میان افکار عمومی ایران پیدا کرد و همه کسانی که او را نمی شناختند به دنبال این بودند که اطلاعاتی از مالکوم بدست آورند.
قصه قهرمانی و هت تریک

قصه قهرمانی و هت تریک

پنجشنبه شب گذشته پرسپولیسی ها با هدایت برانکو، توانستند برای سومین بار جام خلیج فارس را در جم بالای سر ببرند.
بازخوانی اعلام موجودیت رژیم اشغالگر قدس در فلسطین

بازخوانی اعلام موجودیت رژیم اشغالگر قدس در فلسطین

«صهیونیسم زاده رشد بورژوازی یهود در اواخر قرن نوزدهم در اروپا و آمریکا بود.» صدور اعلامیه بالفور که در ایجاد رژیم اسرائیل گامی مهم محسوب می شده است، ناشی اشتراک منافع صهیونیست ها و انگلیسی ها بود.
جانشین کی روش کیست؟

جانشین کی روش کیست؟

مارک ویلموتس شب گذشته به عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان انتخاب شد، او در کارنامه نه چندان درخشانش سابقه نمایندگی مجلس را هم دارد. آیا ویلموتس می تواند جانشین خوبی برای کی روش باشد؟  
پروانه ها آفت نیستند!

پروانه ها آفت نیستند!

چند روزی است که آسمان ایران از هجوم ملخ و پروانه و حشرات مختلف سیاه می شود و سایه آفات بر زمین های کشاورزی مناطق مختلف کشورمان سنگینی می کند.
ناو لینکلن در خلیج فارس چه می کند؟

ناو لینکلن در خلیج فارس چه می کند؟

یانکی ها طی چند روز اخیر با استفاده از ابزار رسانه ای خود تبلیغات گسترده ای در مورد حضور یک ناو آمریکایی در خلیج فارس صورت دادند اما بسیاری از کارشناسان این اتفاق را ناشی از هراس و دستپاچگی دولتمردان این کشور می دانند.
رمز یکبارمصرف چیست و چه کاربردی دارد؟

رمز یکبارمصرف چیست و چه کاربردی دارد؟

تا چند هفته دیگر رمزهای یکبارمصرف جای رمزدوم را در تراکنش ها خواهند گرفت و این روزها ذهن مردم پر از ابهاماتی است که در این گزارش به آن پاسخ داده ایم.
پالایشگاه؛ کلید دورزدن تحریم

پالایشگاه؛ کلید دورزدن تحریم

فروش نفت بصورت خام با وجود تحریم های غیرقانونی فعلی چندان آسان نیست، اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که راه حل خوب و مطمئنی برای دور زدن تحریم و حفظ درآمدهای کشور وجود دارد.
ایستادگی مقابل زورگویی

ایستادگی مقابل زورگویی

برجام، پس از چهار سال حالا دیگر تبدیل به یک تکه کاغذ شده که همه از آن فراری هستند. بدعهدی و کارشکنی غربی ها در قبال این قرارداد مهم، کار را به جایی رساند که دیگر توجیهی وجود ندارد که ایران به تعهداتش در برجام پایبند بماند.
از سوراخ در گنبد آهنی تا آتش بس اجباری

از سوراخ در گنبد آهنی تا آتش بس اجباری

خبر آتش بس بین رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت فلسطینی دیروز در راس اخبار بود ولی احتمالا از مهمترین زوایای آن غفلت شده است. نکات مهمی چون پذیرفته شدن آتش بس توسط فلسطین. حمله هوایی و توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به نوار غزه، روز شنبه آغاز شد و یکشنبه نیز ادامه یافت که بر اثر آن، دست‌کم 25 فلسطینی ...
چند نفس مانده تا رمضان

چند نفس مانده تا رمضان

کمتر از یک روز به شروع میهمانی خدا باقی مانده است و بهتر است خودمان را برای ورود به این رویداد مهم آماده و مهیا کنیم.
نگاهی به بازار در ماه مبارک رمضان

نگاهی به بازار در ماه مبارک رمضان

قیمت گذاری کالاها و اجناس مورد استفاده روزه داران در ماه مبارک رمضان، در بازار این روزها که آماج بی ثباتی در نرخ گذاری است، خودش معضل بزرگی است که باید دید مسئولین چگونه از پس آن برخواهند آمد؟
برنامه های ویژه صداوسیما در ماه مبارک رمضان

برنامه های ویژه صداوسیما در ماه مبارک رمضان

چیزی به آغاز ماه مبارک رمضان باقی نمانده است و اگر درست نگاه کنید، دکمه های نیمه بسته قبای رمضان بر تن شهر را خواهید دید. یکی از اتفاقات رمضانی هر سال، ویژه برنامه های دیدنی در کنداکتور شبکه های سیما است.
معلم و ایجاد تمدن نوین اسلامی

معلم و ایجاد تمدن نوین اسلامی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با معلمان، رسیدن آموزش‌وپرورش به وضع مطلوب و تربیت جوانانی با ویژگی‌های یادشده را پایه‌ی اصلی «ایران سربلند فردا» و «اساس ایجاد تمدن نوین اسلامی» خواندند.