شنبه, 24 مهر 1400 :: Saturday, 16 October 2021
 
کد خبر: 98855

ثبت صدها شکایت از سوء رفتار جنسی افسران پلیس انگلیس

یک گزارش از ثبت صدها شکایت علیه افسران پلیس انگلیس به اتهام سوء رفتار جنسی حکایت دارد.
پایگاه خبری ریشه

صد‌ها مورد سوء رفتار جنسی از سوی افسران پلیس در سراسر انگلیس بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ مطرح شده است.

به گزارش «اسکای نیوز»، بر اساس ارقام ارائه شده توسط ۳۱ نیروی پلیس که بر اساس قانون آزادی اطلاعات به دست آمده است، در آن مدت حداقل ۷۵۰ اتهام علیه افسران فعال در اداره پلیس مطرح شده است.

داده‌ها نشان می‌دهند که شکایت ها می‌توانند مربوط به موارد تاریخی علیه افسران پلیس انگلیس باشد و بیشتر آن‌ها علیه افسران مرد بوده است.

از مجموع تعداد ثبت شده سوء رفتار‌های جنسی توسط نیرو‌های پلیس انگلیس در ۵ سال گذشته، دست کم ۳۴ مورد به اخراج افسران منجر شده است.

داده‌ها نشان می‌دهند که پلیس انگلیس بیش از ۵۰۰ مورد جرایم جنسی علیه افسران و اعضای کارکنان این اداره را ثبت کرده است، در حالی که افسر پلیس منطقه سورِی موضوع سوء رفتار جنسی علیه ۳۶ نفر از افسران خود را در همان مدت ثبت کرده است.

پریتی پاتل، وزیر کشور انگلیس تحقیقات مستقل را برای بررسی شکست‌های سیستماتیک که به قتل سارا اورارد، از سوی یک افسر پلیس منجر شد، خواستار شده بود.

ائتلاف «پایان خشونت علیه زنان»، که شامل گروه‌هایی مانند «بحران تجاوز، پناهندگی و کمک زنان» است، گفته که تعداد کمی از افسران پلیس انگلیس با عواقب قابل توجهی برای خشونت علیه زنان و دختران روبرو هستند.

این گزارش نشان می دهد که سوء استفاده از اختیارات پلیس در انگلیس به منظور سوء استفاده جنسی یا خشونت، تاثیر مخربی بر قربانیان داشته است.

 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.