يكشنبه, 2 آبان 1400 :: Sunday, 24 October 2021
 
کد خبر: 98844

سپاهان خدمت بزرگی به پرسپولیس کرد

سپاهان خدمت بزرگی به پرسپولیس کرد
یک کارشناس فوتبال گفت: کورس قهرمانی در لیگ پیش رو گسترده‌تر است و این کورس دیگر دو جانبه نیست.
پایگاه خبری ریشه

محمد یاوری درباره وضعیت سپاهان در پیش فصل لیگ بیست و یکم اظهار کرد: سپاهان جزو معدود تیم‌های لیگ است که باتوجه به برنامه‌هایش یارگیری کرد و فقط به دنبال جذب بازیکن مطرح نبودند. باشگاه بازیکنانش را باتوجه به تصمیمات محرم نویدکیا جذب کرد و در برخی از پست‌هایی که کمبود داشت بازیکنان خوبی به تیم آمدند. بازیکنان خوبی که از دست دادند به خارج از کشور رفتند و دیگر بازیکنانی هم که جدا شدند، کمتر استفاده می‌شدند. می‌دانم با تیز هوشی محرم نویدکیا و کادرمربی‌گری اش یک برنامه ریزی خوب در طول فصل انجام می‌دهند و مدیریت خوب باشگاه هم پشتیبان تیم است.

او درباره دیدار دو دوستانه سپاهان و پرسپولیس که با برتری سه بر یک پرسپولیسی‌ها یه پایان رسید، عنوان کرد: با برگزاری بازی دوستانه، سپاهان خدمت بزرگی به پرسپولیس کرد چون این بازی برای پرسپولیس مفید بود و با هر تیمی بازی می‌کرد، این حساسیت را به همراه نداشت اما در کل نمی‌شود روی بازی‌های تدارکاتی حساب باز کرد. کورس قهرمانی در لیگ پیش رو گسترده تر است و با شرایط استقلال و رفع مشکلات‌شان این تیم هم مطرح است و این کورس دیگر دو جانبه نیست و سه جانبه است اما هر چه که نگاه می‌کنم میبینم شانس سپاهان از دو تیم دیگر بیشتر است.

پیشکسوت فوتبال اصفهان در رابطه با تغییرات پی در پی در ذوب‌آهن گفت: مدیرعامل کارخانه در تصمیم گیری‌ها بیشتر تعیین کننده است و تصمیمات در جای دیگر گرفته می‌شود. البته تارتار مربی جوان و خوبی است و هر جا هم بود تاثیرگذار عمل کرد اما متاسفانه در این چند سال هواداران ذوب‌آهن استرس دارند که تیم در لیگ می‌ماند یا خیر. ذوب‌آهن لیاقتش بالا تر از این است که درگیر افتادن یا ماندن باشد اما متاسفانه تصمیماتی که گرفته‌اند این مشکلات را به وجود آورده است. بازیکنانی که امسال جذب شده شاید با کیفیت باشند اما ناشناخته‌اند و شاید انتخاب‌های بهتری می‌توانستند داشته باشند.

او اضافه کرد: فکر می‌کنم تارتار چند هفته اول را از دست بدهد تا این تیم درست شود. آن‌ها اکنون مشکل گلزنی دارند و تیمی که نتواند گل زند، هر چه بیشتر می‌گذرد روحیه‌اش پایین می‌آید و باید حتما گلزن داشته باشند. قاسم حدادی فر را هم که کنار گذاشتند، یک وزنه روحی را از دست دادند. هواداران بسیار روی حدادی فر حساس هستند و اینجا سیاست آقای تارتار تغییر کرد. کنار گذاشتن قاسم حدادی فر ریسک بزرگی است و ممکن است تیم در مقابل هواداران شکننده شود چون هواداران از این موضوع ناراحت هستند و اگر دو باخت هم بدهند دیگر حوصله نمی کنند. این شرایط ذوب‌آهن را شکننده می‌کند.

این کارشناس فوتبال درباره بازی‌ تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی گفت: نزدیک به جام جهانی هستیم و بسیار زیر ذره بین هستیم. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم که در بازی سه شنبه پیروز شوند اما فقط به جام جهانی رفتن مهم نیست و ساختارسازی مهم تر است. این تیم ملی همان تیم ملی ویلموتس است که پر از بی انگیزگی بود اما اکنون داریم میبینیم که تیم خوب است و همه بازیکنان با هم ارتباط خوبی دارند. مربی ما هم در این سطح بی ادعا است و می‌تواند موفق باشد.

او در پایان اضافه کرد: البته برای جام جهانی می‌توانیم یک مربی به روزتر و سطح بالاتر داشته باشیم اما فعلا اسکوچیچ تیم را خوب جمع و جور کرده است. کره نسبت به قبل ضعیف تر است و به نظرم ما در آزادی می‌توانیم این تیم را شکست دهیم. تنها دلواپسی‌ام حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی است که از آن‌ها خواهش دارم رعایت کنند تا اتفاقی برای ما نیفتد و خدایی ناکرده محروم نشویم.

منبع: ایسنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.