يكشنبه, 2 آبان 1400 :: Sunday, 24 October 2021
 
کد خبر: 98463

منصوریان: ما از استقلال آن چه سهم‌مان بود را گرفتیم/ تیمی مثل نفت تهران خواهم ساخت

علیرضا منصوریان از دانش فوتبالی بالای مردم آبادان و دلیل بی حاشیه بودنش بعد از رفتن از استقلال می‌گوید. منصوریان در مهم‌ترین بخش صحبت‌هایش در واکنش به اینکه او پس از جدا شدن از استقلال به عنوان سرمربی حاشیه‌ای ایجاد نکرده گفت: با استقلال به همه چیز رسیده و داشتن پیراهن شماره ۱۰ این تیم برایش کافی بوده است.
پایگاه خبری ریشه

علیرضا منصوریان سرمربی جدید صنعت‌نفت آبادان در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد و از مهمان نوازی و فوتبالی بودن مردم آبادان تعریف کرد.

*هر آبادانی یک مربی فوتبال است

واقعا ابراز خوشحالی می‌کنم من سه، چهار شهر کار کردم و هر سه شهری که کار کردم خصوصیت مشترک مهمان نوازی را دارند، ولی اینجا مهمان نوازی سرآمد است. شاید منابع مالی‌مان زیاد نباشد، اما از بودنم اینجا لذت می‌برم. شاید مردم بنیه مالی زیادی ندارند، اما خوشحال هستند و می‌خندند. این شهر زنده است و مهمان آبادانی‌ها هستم و لذت میبرم. اینجا مهد فوتبال است و کار فوتبالی اینجا آسان نیست. من اولین مربی خودم یعنی پرویز دهداری آبادانی بوده است. دوستان خیلی خوبی از نسل قدیم و جدید آبادانی دارم و اینجا مردم هرکدام مثل یک مربی فوتبال هستند. حرف آخر را اول می‌زنند و مردم خیلی خونگرم و مهمان نواز هستند. ما سال ۲۰۰۶ رفته بودیم در آلمان بازی کنیم و ۲۰۰ تا آبادانی دیدم و یک تیم آبادان داشتند. وقتی می‌آمدند در زمین انگار همه فوتبالیست بودند و اتفاقا همه هم زرد پوشیده بودند.

*با استقلال صاحب همه چیز شدم

ما از استقلال آن چه سهم‌مان بود را گرفتیم و بیشتر از سهم هم گرفتیم. من با استقلال رفتم تیم ملی و صاحب آن چه می‌خواستم شدم و داشتن همزمان شماره ۷ تیم ملی و ۱۰ استقلال بسیار سخت است. محمد مایلی کهن ۷ تیم ملی را به من داد و از علی پروین هم تشکر می‌کنم؛ ۱۰ استقلال را هم به خاطر حسن روشن دوست داشتم. برای من داشتن آن دو پیراهن کافی است.

*تیمی مثل آن نفت تهران معروف می‌سازم

به سجادی تبریک می‌گویم. او از جنس خودمان است و قهرمان ملی بوده و از او حاشیه‌ای ندیدم. در بدو ورود هم از حق فوتبال خوزستان علی الخصوص نفت آبادان و مسجد سلیمان گرفت. ما نمی‌توانیم از منابع مالی مان استفاده کنیم و سر یک سری قوانین عجیب نفت تهران از بین رفت. اگر کمک مان کنند همین نفت هم می‌تواند مثل نفت تهران آن سال باشد.

*نباید به خرج‌های تیم‌های بزرگ خرده گرفت

ما دیر شروع کردیم و من قول داده‌ام رو راست باشم. وقتی می‌گویند نباید مسائل خانوادگی بیرون برود، ولی اینجا خانواده کل شهر است و باید رو راست بود. ما منابع مالی آنچنان نداریم و نمی‌شود در بازار نقل و انتقالات با ۷ تیم اول رقابت کنیم. پرسپولیس، استقلال و سپاهان وقتی خرج می‌کنند نباید به آنها خرده گرفت. ماهم باید مدیران رده بالامان کمک کنند که منابع مالی بیشتری داشته باشیم. ما به یک اتحاد نیاز داریم و اینجا همه خودشان یک منصوریان هستند. ما مدیرعامل‌مان نیز مدام دنبال جذب منابع است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.