يكشنبه, 4 مهر 1400 :: Sunday, 26 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 98320

اعاده ۴۰ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال با ورود دستگاه قضایی در شهر بابک کرمان

اعاده ۴۰ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال با ورود دستگاه قضایی در شهر بابک کرمان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از اعاده ۴۰ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال در سال جاری توسط دستگاه قضایی در شهر بابک خبر داد.
پایگاه خبری ریشه

دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرماناز اعاده ۴۰ هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال در سال جاری توسط دستگاه قضایی در شهر بابک خبر داد و اظهار کرد: در راستای حفظ حقوق عامه اقدامات بسیار خوبی در زمینه مبارزه با زمین‌خواری و تصرف غیرقانونی انفال در شهرستان شهربابک انجام شده و اخیرا در مجموع طی سال جاری قریب به ۴۰ هکتار از اراضی تصرف شده به بیت‌المال اعاده شده‌است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان افزود: در حال حاضر تمامی پرونده‌ها در این دادسرا به صورت الکترونیکی تشکیل می‌شود که این امر موجب ارتقاء رضایت‌مندی عمومی از دستگاه قضایی در این شهرستان شده است.

وی در ادامه گفت: کارگروه‌های صلح و سازش و امر به معروف و نهی از منکر دادسرای شهربابک در راستای پیشگیری از وقوع جرم و صلح و سازش موفق عمل کرده‌اند که این اقدامات جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: اخیرا در یک مورد که در پی ترک فعل مدیران بخشی از اراضی دولتی توسط شخصی به ناحق، انتقال مالکیت صورت گرفته بود علیه مسئولان ذی ربط به عنوان مدعی‌العموم اعلام جرم صورت گرفته و موضوع در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان بیان کرد: در مجموع علیه تعدادی از مدیرانی که سالیان گذشته به نوعی مرتکب ترک فعل شده‌اند نیز توسط دادستان شهرستان شهربابک اعلام جرم شده است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.