يكشنبه, 4 مهر 1400 :: Sunday, 26 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 98215

تل‌آویو اعضای خانواده‌ اسرای فراری فلسطینی را بازداشت کرد

پس از بی‌‌نتیجه ماندن تلاش‌ دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی برای یافتن اسرای فراری از زندان جلبوع، رسانه‌های فلسطینی خبر دادند که نیروهای امنیتی این رژیم، شماری از اعضای خانواده این اسرا را بازداشت کرده‌اند.
پایگاه خبری ریشه

نظامیان رژیم صهیونیستی، سحرگاه امروز (چهارشنبه)، شماری از اعضای خانواده‌ شش اسیر فراری از زندان «جلبوع» را دستگیری کردند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «عرب۴۸»، دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی برای سومین روز متوالی همچنان به بازرسی و پاکسازی استان جنین ادامه می‌دهند.

عرب۴۸ به نقل از «نادی الاسیر» خبر داد که «یعقوب نفیعات»‌ پدر اسیر «مناضل نفیعات» از اهالی منطقه «یعبد»، «رداد عارضه» برادر اسیر «محمود عارضه» از اهالی منطقه «عرابه»، «باسم قاسم عارضه»‌ برادر اسیر «قاسم عارضه» و دکتر «نضال عارضه»، سحرگاه، امروز بازداشت شده‌اند و حافظه دوربین‌های خانه‌ آن‌ها مصادره شده است.

نادی الاسیر همچنین گزارش داد که «شداد» برادر اسیر محمود العارضه در محل کارش در منطقه برطعه بازداشت شده است.

شاهدان عینی در این خصوص گفتند که نیروهای رژیم صهیونیستی، سحرگاه امروز، سرزده وارد منطقه یعبد شدند و پس از محاصره خانه یعقوب نفعیات پدر مناضل نفعیات و بازرسی منزل او، پدر این زندانی فراری را بازداشت کردند.

طبق این گزارش، ۲۰ گشتی، صبح امروز، وارد منطقه عرابه شده‌اند و پس از ورود ناگهانی به چند خانه از جمله خانه خانواده محمود العارضه، برادر او را که به مدت بیست سال در زندان‌های رژیم صهیونیستی تحت بازداشت بود، مجددا بازداشت کردند.

 

عرب۴۸ در ادامه نوشت که صدها نظامی رژیم صهیونیستی در حال پاکسازی عانین، الطیبه و العرقه در غرب جنین و برطعه، ام دار و ظهر العبد هستند. 

دوشنبه، هفته جاری ( ۱۵ شهریور) شش اسیر فلسطینی موفق شدند از زندان فوق امنیتی جلبوع در شمال فلسطین اشغالی فرار کنند.

بر اساس گزارش صهیونیست‌ها، این شش نفر «زکریا الزبیدی»، یعقوب نفیعات،  محمود عارضه، «یعقوب قدری»، «أیهم کمامجی» و محمد عارضه هستند.

زکریا زبیدی وابسته به جنبش فتح و مابقی اسرا وابسته به جنبش جهاداسلامی فلسطین هستند. همه از اهالی کرانه باختری‌ و محکوم به حبس ابد هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.