دوشنبه, 5 مهر 1400 :: Monday, 27 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 97722

رشد ۸۹هزار واحدی شاخص بورس در هفته گذشته

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با ۸۹هزار و ۵۶۶واحد افزایش، معادل ۶.۸۰درصد رشد کرد.
پایگاه خبری ریشه

 در جریان معاملات بازار سرمایه در هفته‌ گذشته طی ۵روز معاملاتی تعداد ۳۷میلیارد و ۸۸۳میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۸۶هزار و ۹۹۰میلیارد ریال در بیش از ۳میلیون و ۷۹۵هزار و ۵۵۵دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۱۰۷، ۷۲ و ۸۲ درصد رشد را نسبت به هفته قبل‌تر(که ۳ روز معاملاتی داشت) تجربه کردند.

این درحالی است که تعداد ۲۹۴۸میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۴۴هزار و ۱۱۲میلیارد ریال نیز در هفته گذشته مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۱۶.۳۴ و ۲۵.۵۸ درصد افزایش همراه شدند.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۵مردادماه با ۸۹هزار و ۵۵۶واحد افزایش، معادل ۶.۸درصد رشد کرد و به رقم یک میلیون و ۴۰۶هزارو ۶۱واحد رسید و شاخص کل هموزن نیز با ۶ هزار و ۵۱۸واحد افزایش، معادل ۱.۶۴درصد رشد کرد و رقم ۴۰۳هزار و ۲۶۵واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در این مدت با ۶۲هزار و ۳۲۹واحد افزایش به رقم ۱۰۵۸هزار و ۷۲۷واحد و شاخص بازار دوم با ۱۹۰هزار و ۶۱۷واحد رشد، به عدد ۲ میلیون و ۷۴۲هزار و ۵۷۸واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول با ۶.۲۶ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۷.۴۷درصد رشد همراه شدند.

منبع: مشرق نیوز
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.