جمعه, 2 مهر 1400 :: Friday, 24 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 97599

گله دزدی دوباره نظامیان صهیونیست‌ از جنوب لبنان

گله دزدی دوباره نظامیان صهیونیست‌ از جنوب لبنان
نظامیان رژیم صهیونیستی دوباره یک گله بزرگ را از جنوب لبنان دزیدند و به اراضی اشغالی بردند.
پایگاه خبری ریشه

 خبرگزاری رسمی لبنان «ان ان ای» اعلام کرد، نظامیان رژیم صهیونیستی ۱۰۰ رأس بز متعلق به یک چوپان از شهر «شبعا» (جنوب لبنان) را دزیدند و به فلسطین اشغالی بردند.

رسانه‌های لبنانی یکشنبه هفته گذشته نیز خبر داده بودند که ارتش رژیم صهیونیستی پیشتر گله‌ای بزرگتر یعنی ۵۰۰ رأس بز را از داخل لبنان به سرقت برده و به داخل اراضی اشغالی انتقال داده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری ملی رسانه در لبنان، نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی پس از آنکه به سوی یک چوپان در غرب السماقة، در کفر شوبا شلیک کردند، ۵۰۰ راس بز وی را ربوده و به داخل سرزمین‌های اشغالی منتقل کردند.

سال گذشته نیز یک گشتی ارتش رژیم صهیونیستی چوپانی لبنانی را در محله «بسطره» در  منطقه مرزی «کفرشوبا» در خاک لبنان ربود و به داخل فلسطین اشغالی برد.

اما پس از اعلام اخیر بیروت مبنی بر شکایت از رژیم صهیونیستی به علت ربودن این چوبان، ارتش رژیم صهیونیستی  از آزادی وی خبر داد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.