يكشنبه, 4 مهر 1400 :: Sunday, 26 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 97504

شکست ملی پوشان والیبال ایران مقابل کانادا؛ شاگردان آلکنو حرفی برای گفتن نداشتند

تیم ملی والیبال ایران در سومین بازی خود در المپیک توکیو مقابل تیم کانادا شکست خورد.
پایگاه خبری ریشه

 تیم های ملی والیبال ایران و کانادا در سومین بازی خود در المپیک توکیو از ساعت 4:30 دقیقه امروز(چهارشنبه) به مصاف هم رفتند. آلکنو در این دیدار تیمش را با ترکیب میلاد عبادی پور، سیذ محمد موسوی، اصغر مجرد، میثم صالحی، سعید معروف، امیر غفور و مهدی مرندی (لیبرو) به میدان فرستاد.

ست اول: 25 بر 16 به سود کانادا

ملی پوشان والیبال ایران از ابتدای ست نخست بازی ضعیفی از خود نشان دادند و همین موضوع باعث شد کانادا فاصله امتیازی زیادی ایجاد کند و با نتیجه 6 بر یک از ایران پیش بیفتد. این فاصله امتیازی در ادامه بیشتر شد و حتی تعویض های آلکنو هم نتوانست این فاصله امتیازی را کمتر کند.

شاگردان آلکنو در ست اول در دفاع روی تور و دریافت ها و همینطور حمله در حد انتظار ظاهر نشدند و همین موضوع باعث شد تا انتهای ست، کانادایی ها اختلاف امتیاز را بیشتر هم کنند. در نهایت این ست را تیم کانادا با نتیجه 25 بر 16 پیروز شد.

ست دوم: 25 بر 20 به سود کانادا

تیم کانادا در ست دوم هم 2 امتیاز ابتدایی را کسب کرد؛ اما در ادامه بازیکنان ایران این 2 امتیاز را جبران کردند تا نتیجه به تساوی برسد. در ادامه تیم کانادا نتیجه بازی را 7 بر 5 به سود خود کرد؛ با این حال شاگردان آلکنو یک بار دیگر بازی را در امتیاز 7 به تساوی رساندند و سرویس پرقدرت عبادی پور باعث شد ایران به امتیاز 8 برسد. تساوی 2 تیم تا امتیاز 9 ادامه داشت تا اینکه بازیکنان کانادا 2 امتیاز پیاپی کسب کردند و نتیجه یازی ست دوم 11 بر 9 به سود آنها شد. این فاصله امتیازی به 3 هم رسید و کانادا 14 بر 11 از تیم ایران پیش افتاد.

نتیجه بازی 16 بر 14 به سود کانادا بود که عبادی پور یک بار دیگر با یک سرویس زیبا امتیاز تیم ایران را به 15 رساند؛ اما در ادامه باز هم بازیکنان کانادا با دریافتهای بهتر و همینطور دفاع روی تور توانستند 4 امتیاز از تیم ایران پیش بیفتند و امتیازات خود را به 21 برسانند. این فاصله امتیازی بیشتر هم شد و در نهایت تیم ایران در ست دوم هم با نتیجه 25 بر 20 شکست خورد.

ست سوم: 25 بر 22 به سود کانادا

هر دو تیم ایران و کانادا تا امتیاز 2 مساوی بودند. تساوی دو تیم تا امتیاز 4 هم ادامه داشت تا اینکه کانادا 2 امتیاز پیاپی کسب کرد تا نتیجه بازی 6 بر 4 به سود این تیم شود. سرویس زیبای غفور باعث شد تیم ایران در امتیاز 7 با تیم کانادا برابر شود و در ادامه عبادی پور هم هشتمین امتیاز ایران را کسب کرد. تساوی دو تیم تا امتیاز 10 ادامه داشت و عبادی پور یک بار دیگر و برای چهارمین بار از روی سرویس بری تیم ایران امتیاز کسب کرد. تساوی دو تیم تا امتیاز 14 ادامه داشت؛ اما تیم کانادا با کسب 2 امتیاز متوالی 15 بر 13 از تیم ایران پیش افتاد. در ادامه این اختلاف امتیاز بیشتر هم شد و کانادایی ها 17 بر 14 از تیم ایران پیش افتادند.

نتیجه بازی 18 بر 17 بود که عبادی پور سرویس خود را به توپ زد تا تیم ایران شانس تساوی را در ست سوم از دست بدهد. در ادامه غفور توانست امتیاز بیستم را برای تیم ایران به دست بیاورد تا اختلاف امتیاز ایران با حریفش بیشر از یک امتیاز نباشد. عملکرد ضعیف بازیکنان ایران باعث شد کانادا 24 بر 21 از تیم ایران پیش بیفتد و در نهایت در این ست هم تیم ایران با نتیجه 25 بر 22 مغلوب شود تا در ست شماری هم 3 بر صفر مقابل تیم کانادا شکست بخورد. با این نتیجه تیم ایران همچنان 5 امتیازی باقی ماند.

تیم ملی والیبال کشورمان در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های المپیک توکیو روز جمعه، 8 مردادماه از ساعت 15:10 مقابل ایتالیا قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.