دوشنبه, 5 مهر 1400 :: Monday, 27 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 97311

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم ۳۷۹ میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت انبوه‌سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود.  
پایگاه خبری ریشه

 در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۴۷۷میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۸۵۶میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۳۷۹میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «ثالوند»، «غدام» و «سنیر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری مسکن الوند ۵۲ یلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «تیپیکو»، «شاوان» و «سفارس» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۸۳میلیارد تومان (۸۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۴۰۰میلیارد تومان (۴۷درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۲نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف لیزینگ رازی (ولراز) به ۴.۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه‌سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۱۶۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «کاشی و سرامیک» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن حدود ۷۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «مواد و محصولات دارویی» با تقاضای خرید ۱۴۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۴۶درصد از هزار و ۳۳۲میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۹۹۷میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۶۷درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به سه هزار و ۳۲۹میلیارد تومان خواهد رسید.

3203683.jpg
3203682.jpg
منبع: مشرق نیوز
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.