جمعه, 2 مهر 1400 :: Friday, 24 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 97251

بورس در هفته‌ای که گذشت/ شاخص همچنان در مدار صعودی

بورس در هفته‌ای که گذشت/ شاخص همچنان در مدار صعودی
شاخص بورس و اوراق بهادار هفته اخیر را با روند منفی آغاز کرد، اما در مجموع رشد ۲۳ هزار واحدی را به ثبت رساند.
پایگاه خبری ریشه

 شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت کار خود را با روند نزولی آغاز کرد و در طول هفته با اُفت و خیز همراه بود و سرانجام پایان هفته را با روند مثبت به پایان رساند.

شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را از سطح یک میلیون و ۲۸۲ هزار واحدی آغاز کرد و در پایان هفته کار خود را در کانال یک میلیون و ۳۰۵ هزار واحدی به پایان رساند که رشد ۲۳ هزار واحدی را نشان می‌دهد.

شاخص بورس و اوراق بهادار در روز شنبه مورخ ۱۹ تیر ۱۴۰۰ کار خود را با روند نزولی آغاز کرد و با اُفت بیش از ۱۱ هزار و ۳۰۶ واحدی به پله یک میلیون و ۲۷۰ هزار واحدی رسید. اما روند فرابورس مثبت بود و با رشد بیش از ۵۸ واحدی در پله ۱۸ هزار و ۴۲۶ واحدی قرارگرفت

شاخص بورس در دومین روز کاری هفته مورخ ۲۰ تیر ۱۴۰۰ تغییر رویه داد و با رشد بیش از ۱۴ هزار و ۵۳۸ واحدی به پله یک میلیون و ۲۸۵ هزار واحدی قرار گرفت وفرابورس با رشد بیش از ۱۹۱ واحدی در پله ۱۸ هزار و ۶۱۸ واحدی قرارگرفت.

روند مثبت شاخص بورس در روز ۲۱ تیر ۱۴۰۰ همچنان ادامه یافت به طوریکه شاخص با رشد بیش از ۱۹ هزار و ۷۷ واحدی به پله یک میلیون و ۳۰۴ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۲۶۲ واحدی در پله ۱۸ هزار و ۸۸۱ واحدی ایستاد.

در روز سه شنبه مورخ ۲۲ تیر ۱۴۰۰ شاخص بورس و اوراق بهادار با اُفت کمتر از هزار واحدی در سطح یک میلیون و ۳۰۳ هزار واحدی ایستاد و فرابورس با روند مثبت و رشد بیش از ۶۶ واحدی در پله ۱۸ هزار و ۹۴۸ واحدی قرارگرفت.

شاخص در آخرین روز کاری هفته با رشد بیش از هزار واحد روبرو شد و به سطح یک میلیون و ۳۰۵ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۴۱ واحدی در پله ۱۸ هزار و ۹۹۰ واحدی ایستاد.

شاخص بورس و اوراق بهادار در آخرین روز کاری دوروز از هفته را با روند منفی گذراند و ۳ روز مثبت در کارنامه خود به ثبت رساند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.