شنبه, 3 مهر 1400 :: Saturday, 25 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 96483

امتناع مجریان انتخابات از ارسال صندوق‌های سیّار به مراکز درمانی

امتناع مجریان انتخابات از ارسال صندوق‌های سیار به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها و اماکن حضور سالمندان ناتوان، باعث انتقاد به روند برگزاری انتخابات و جلب مشارکت مردم شده است.
پایگاه خبری ریشه

با گذشت بیش از 13 ساعت از آغاز رسمی فرایند رأی‌گیری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، گزارش های دریافتی از منابع مردمی حاکی است، عدم ارسال صندوق سیار به مراکز درمانی برای اخذ رای بیماران و کادر درمان، باعث اعتراض این گروه از مردم شده است.

علیرضا زاکانی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس و نامزد انصرافی انتخابات هم در همین رابطه در توئیتی نوشت: «متاسفانه گزارش‌های مردمی حاکی از این است که هنوز در بسیاری از بیمارستان‌ها صندوق سیار نبرده‌اند و بیماران و کادر درمان معترض هستند. وزارت کشور انتقال صندوق رای به بیمارستان‌ها را پیگیری کند».

علاوه بر مراکز درمانی، گزارش‌های دیگری نیز از مخاطبان فارس دریافت شده که با وجود درخواست از مجریان انتخابات برای ارسال صندوق سیار جهت دریافت رأی سالمندان بستری در منزل که امکان خروج از خانه را ندارند، هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

صبح امروز نیز از ساعت 7 صبح و همزمان با آغاز فرایند رای‌گیری، مسئولان برخی حوزه های اخذ رای در تهران و شهرستان‌ها، با بیان دلایلی از قبیل عدم ابلاغ فرماندرای‌ها، آماده نبودن تعرفه‌ها و یا اختلال در سیستم الکترونیک احراز هویت، از دریافت رأی شهروندان خودداری کردند که این مسئله در برخی حوزه‌ها از 3 تا 5 ساعت نیز ادامه داشته و باعث خستگی و کلافگی مردم در این حوزه‌ها شده است.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.