پنجشنبه, 7 مرداد 1400 :: Thursday, 29 July 2021
 
کد خبر: 96470

خداییان: مردم به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر حضور در انتخابات به خوبی پاسخ دادند

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه علت حضور مردم بینش و بصیرت بالای آن‌ها است، گفت: خوشبختانه مردم به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر حضور در انتخابات به خوبی پاسخ دادند.
پایگاه خبری ریشه

- دکتر ذبیح‌الله خداییان که منظور ثبت آرای خود در شعبه حسینیه ارشاد حاضر شده بود، پس از انداختن رای خود به صندوق در گفت‌وگو با خبرنگاران، حضور مردم را پرشور توصیف کرد و گفت: خوشبختانه مردم به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر حضور در انتخابات به خوبی پاسخ دادند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه علت حضور مردم بینش و بصیرت بالای آن‌ها است، اضافه کرد: مردم ایران از بدو انقلاب تاکنون مرد میدان بوده‌اند و به موقع ضرورت‌ها را تشخیص داده و اقدام کرده‌اند.

وی افزود: مردم همواره زمانی که نیاز به حضورشان بوده در صحنه‌ها حاضر شده‌اند و این حضور چه در جهبه‌های حق علیه باطل و چه در مقابله با دشمنان در بیرون از مرز‌ها و چه در انتخابات همواره بروز و ظهور پیدا کرده است.

معاون رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه مردم می‌دانند که حضور در انتخابات یک تکلیف است، بیان کرد: حضور مردم به نظام اقتدار می‌بخشد و موجب ارتقای آن در عرصه‌های بین‌المللی می‌شود.

عضو شورای عالی قوه قضاییه تصریح کرد: در انتخابات پیش رو نیز دشمنان نظام با تمام توان به میدان آمدند تا مانع حضور و مشارکت مردم شوند؛ اما خوشبختانه مردم با حضورشان توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بُعد دیگر حضور با شور و شعور مردم در انتخابات را شرکت در تعیین سرنوشت‌شان عنوان کرد و گفت: هرکسی حق دارد با رای خودش فرد اصلح را برای ریاست جمهوری، خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی و شورا‌های شهر و روستا انتخاب کند.

خداییان خاطرنشان کرد: کسی که به عنوان رئیس جمهور انتخاب می‌شود به مدت ۴ سال زمام امور کشور را به عهده می‌گیرد و این انتخاب در سرنوشت مردم تأثیرگذار خواهد بود.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تاکید کرد: بر این اساس باید هرکسی نسبت به سرنوشت خودش احساس مسئولیت کند و صف‌های طولانی اخذ رای نشان می‌دهد که مردم ایران اسلامی هم چنین تشخیصی را داشتند و دارند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.