دوشنبه, 4 مرداد 1400 :: Monday, 26 July 2021
 
کد خبر: 96356

رژیم صهیونیستی به کدام سو می‎‌رود؟

گام برداشتن نفتالی بنت در مسیر بنیامین نتانیاهو به معنای نزدیک شدن رژیم صهیونیستی به ایستگاه آخر حیات جعلی اش است.
پایگاه خبری ریشه

، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر جنایتکارترین رژیم موجود در دنیا پایان یافت، اما فرد دیگری جایگزین او شد که نمی‌توان تفاوتی میان آن دو قائل شد.

نتانیاهو تلاش زیادی کرد تا بتوان باز هم در مسند قدرت باقی بماند، اما اختلافات داخلی در این رژیم اجازه نداد تا این اتفاق بیفتد، حتی آمریکا هم از وجود و حضور او در قدرت به تنگ آمده بود و چه بسا فشارهای آمریکا نیز باعث شد تا روند سقوط کابینه او سرعت بگیرد.

نتانیاهو در سخنرانی خود در کنست رژیم صهیونیستی برای رای اعتماد به کابینه جدید مدعی شد «قدرت و قاطعیت ما جهت مقابله با ایران بود که به دولت قبلی آمریکا انگیزه داد تا از توافق هسته‌ای با ایران خارج شود.»

سخن نتانیاهو از قدرت نفوذ و تاثیر رژیم صهیونیستی بر آمریکا حکایت دارد که این اتفاق، سرافکندگی و ذلت آمریکا مقابل صهیونیست‌ها را نشان می‌دهد.

آمریکا و مردم این کشور باید نسبت به نفوذ و تاثیر گذاری صهیونیست‌ها در حاکمیت و تصمیم گیری سیاسی دولتمردان آمریکا که بر کیفیت زندگی مردم این کشور نیز تاثیرگذار است، واکنش نشان دهند و اعتراضات خود را شکل دهند.

هر چند در جریان جنگ ۱۲ روزه رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین که با شکست ارتش رژیم صهیونیستی پایان یافت، مردم آمریکا و دیگر کشورهای دنیا به ویژه کشورهای غربی علیه جنایاتی که رژیم اسرائیل علیه مردم فلسطین مرتکب شدند، تظاهرات کرده و خواهان پایان حملات اسرائیل به مردم فلسطین شدند که در روند پایان دادن به حملات نظامی و شکست رژیم صهیونیستی در این جنگ تاثیرگذار بود.

«نفتالی بنت»، نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی اگر بخواهد راه نتانیاهو را بپیماید، چون راهی که نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی در آن گام گذاشته بود، به نابودی رژیم صهیونیستی می‌رسید.

با توجه به پیشینه اقدامات نفتالی بنت که نسبت به مردم فلسطین انجام داده و به کشتار مسلمانان فلسطین افتخار کرده و گفته که به قتل عام اعراب فلسطین افتخار می‌کند، به همین جهت تغییر در سیاست او نسبت به زمان کابینه نتانیاهو وجود نخواهد داشت.

ذات رژیم صهیونیستی با تغییر نخست وزیر آن تغییر نمی‌کند، همانگونه که نتانیاهو سرسختانه برای خروج آمریکا از برجام در دوران «دونالد ترامپ» تلاش کرد، اکنون نیز همان سیاست علیه ایران و جبهه مقاومت در منطقه غرب آسیا دنبال خواهد شد.

مصداق تغییر سران قدرت در رژیم صهیونیستی این ضرب المثل فارسی که می‌گوید «سگ زرد برادر شغال است».

نتانیاهو با نفتالی رقابت داشت، اکنون او رقابت را کنار می‌گذارد و در کنار نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی به جنایات این رژیم علیه مردم فلسطین، ایران، جبهه مقاومت، حزب الله لبنان، سوریه و مقاومت یمن اقدام می‎کند.

سران صهیونیستی خود به خوبی می‌دانند کافی است سایه حمایت آمریکا از سر رژیم اسرائیل برداشته شود، آنگاه است که فرایند سقوط این رژیم آنچنان سرعت بگیرد که سران صهیونیستی ندانند که چگونه سرنگون شدند!

حمایت‌های آمریکا از اسرائیل، تنها اندکی به عمر رژیم صهیونیستی می‌افزاید که با وجود تحولات و معادلاتی که در منطقه و جهان در حال وقوع است، سقوط اسرائیل نزدیک و حتمی است و گریزی هم برای اسرائیلی‌ها وجود ندارد.

مردم ساکن سرزمین‌های اشغالی جشن سقوط نتانیاهو برپا کرده‎اند.

جولان به زودی به سوریه باز می‌گردد، سفارت آمریکا از قدس برچیده خواهد شد، رژیم‌های سازشکار عربی با تغییر و تحولاتی که درون آن‌ها شکل خواهد گرفت، سفارت خود را در فلسطین و قدس شریف برپا خواهند کرد و دیگر نام رژیم جعلی اسرائیل وجود خارجی نخواهد نداشت.

منبع: میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.