سه شنبه, 1 تير 1400 :: Tuesday, 22 June 2021
 
کد خبر: 96144

مقاومت فلسطین خطاب به اهالی قدس: انتفاضه را ادامه دهید، به شما ملحق خواهیم شد

 مقاومت فلسطین خطاب به اهالی قدس: انتفاضه را ادامه دهید، به شما ملحق خواهیم شد
اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین از اهالی قدس، کرانه باختری و سرزمین‌های اشغالی 48 خواست با ادامه انتفاضه علیه رژیم اشغالگر آتش خشم خود را بر سر آن خالی کنند و منتظر پیوستن مجدد مقاومت به آنها در لحظه مناسب باشند.
پایگاه خبری ریشه

، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که مقاومت با دقت اوضاع در قدس را زیر نظر دارد.

به گزارش رسانه‌های فلسطینی، در این بیانیه آمده است: مردم ما و مقاومت ما در تمام طیف‌های خود حماسه‌ای قهرمانانه را در مقابله با دشمن صهیونیستی در نبرد سیف القدس ثبت کردند و ملت ما با اتحاد خود و با ابزارهای مختلف مقاومت بینی دشمن را به خاک مالید.

بر اساس این بیانیه، ملت فلسطین نقشه‌های دشمن را برای تحمیل واقعیت‌هایی جدید در بیت المقدس ناکام گذاشت؛ نقشه‌هایی که قرار بود با آواره ساختن اهالی این شهر و پیگرد آنها و تلاش برای تقسیم زمانی و مکانی مسجد الاقصی عملی شود.

گروه‌های مقاومت فلسطین گفتند: دشمن بزدل در محاسبات خود اشتباه و گمان کرد که شرایط برای انجام چنین اقداماتی نسنجیده و از سر بی پروایی مناسب است و تصور کرد فرصتی طلایی برای تعرض به مقدسات و اصول ملت ما پیش رو دارد اما پاسخ ما مانند یک صاعقه بود.

در این بیانیه آمده است: مقاومت که طی سال‌ها قدرت خود برای دفاع از قدس بسیج کرده بود و ملت آن محاصره و گرسنگی را در راه آن تحمل کرده بودند، نمی‌توانست بیکار بنشیند؛ بنابراین بهترین پشتیبان برای انتفاضه اهالی قدس و اعتراضات هموطنان ما در کرانه باختری بود.

گروه‌های مقاومت فلسطین تاکید کردند: با پیوستن ساکنان سرزمین‌های اشغالی 48 و مردم امت ما در هر کجا به این انتفاضه، محاسبات رژیم اشغالگر به هم ریخت و هموطنانمان به او فهماندند که مسجد الاقصی مردانی دارد که به هیچ قیمتی در دفاع از مقدسات دریغ نخواهند کرد و از همین رو مجبور به متوقف کردن تجاوزات خود و پذیرش ذلت و شکست شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: در سایه اخباری که این روزها درباره راهپیمایی پرچم صهیونیست‌ها و اوضاع در الشیخ جراح و به طور کلی بیت المقدس منتشر می‌شود، اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین بر چند موضوع تاکید می‌کند که در ادامه خواهد آمد.

۱- فرماندهی اتاق مشترک از نزدیک رفتار دشمن صهیونیستی در بیت المقدس را زیر نظر دارد و اگر دشمن بخواهد اوضاع را به قبل از ۱۱ ماه مه برگرداند مقاومت حرف خود را به کرسی می‌نشاند و هرگز به رژیم اشغالگر اجازه صادر کردن بحران‌های داخلی خود به بین ملت ما را نمی‌دهیم.

۲- ما به مقاومت و همه طیف‌های مردم خود در هر جایی که هستند درود می‌فرستیم، چرا که همان گونه که تاکنون توانستند اراده خود را بر رژیم اشغالگر اعمال کنند می‌توانند همه نقشه‌های آتی آن را برای نابودی آرمان فلسطین ناکام گذارند.

۳- از همه ملت خود در قدس، کرانه باختری و داخل سرزمین‌های اشغالی ۴۸ می‌خواهیم به مقابله با دشمن ادامه داده و به روش‌های مختلف آتش خشم خود را بر سر آنها خالی کنند و اجازه ندهند نقشه‌های آن برای یهودی‌سازی و شهرک سازی عملی شود و مقاومت را هم در کنار خود خواهند یافت در حالی که در لحظه مناسب آماده پشتیبانی از آنهاست.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.