چهارشنبه, 26 خرداد 1400 :: Wednesday, 16 June 2021
 
کد خبر: 96079

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت
شاخص بورس در هفته اخیر با رشد بیش از ۳۹ هزار واحدی کار خود را در کانال یک میلیون و ۱۴۸ هزار واحدی به پایان رساند.
پایگاه خبری ریشه

 بررسی وضعیت شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت نشان می‌دهد که شاخص هفته اخیر را با روند روبه رشدی سپری کرد.

شاخص بورس و اوراق بهادار این هفته کار خود را از سطح یک میلیون و ۱۰۹ هزار واحدی آغاز کرد و با گذراندن هفته مثبت کار خود را در کانال یک میلیون و ۱۴۸ هزار واحدی به پایان رساند که رشد ۳۹ هزار واحدی را نشان می‌دهد.

شاخص بورس و اوراق بهادار اولین روز هفته مورخ ۸ خرداد ۱۴۰۰ با رشد بیش از ۳۰ هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۱۳۱ هزار واحدی رسید.

روند مثبت شاخص در دومین روز هفته مورخ ۹ خرداد ۱۴۰۰ ادامه پیدا کرد و شاخص با رشد بیش از ۱۷ هزار واحدی در سطح یک میلیون و ۱۵۶ هزار واحدی قرار گرفت.

در معاملات ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ شاخص تغییر رویه داد و با اُفت بیش از ۱۰ هزار و ۹۶۳ واحدی به سطح یک میلیون و ۱۴۵ هزار واحدی رسید.

شاخص بورس پس از چند روز روند منفی بالاخره مثبت شد و در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ با رشد بیش از یک هزار واحدی به پله یک میلیون و ۱۴۶ هزار واحدی رسید.

شاخص بورس در آخرین روز کاری هفته مورخ ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ با رشد بیش از ۸ هزار و ۱۶۶ واحدی به کانال یک میلیون و ۱۴۸ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد ۲۶ واحدی در سطح ۱۷ هزار و ۷۰۴ واحدی ایستاد.

بررسی‌ها نشان می‌دهد شاخص بورس بعد از مدت‌ها ۴ روز هفته را با روند مثبت گذراند و فقط یک روز کاری با روند منفی سپری شد و در حالت کلی شاخص روند روبه رشدی داشته است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.