پنجشنبه, 11 آذر 1400 :: Thursday, 2 December 2021
 
کد خبر: 95752

نامه‌نگاری با صاحب‌نظران حوزه و دانشگاه پیرو بررسی طرح «ساختار و وظایف بانک مرکزی»

نامه‌نگاری با صاحب‌نظران حوزه و دانشگاه پیرو بررسی طرح «ساختار و وظایف بانک مرکزی»
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون پیرو بررسی طرح «مسئولیت، اهداف، ساختار و وظایف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» تاکنون با ۱۰۰ نفر از اساتید حوزه و دانشگاه نامه‌نگاری داشته است.
پایگاه خبری ریشه

محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به آخرین نتایج بررسی طرح «مسئولیت، اهداف، ساختار و وظایف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» در کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این طرح پس از دو شوری شدن به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شد و بررسی‌ها بروی آن ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تاکنون ما به حدود ۱۰۰ نفر از اساتید حوزه و دانشگاه اعم از موافقین و مخالفین این طرح نامه‌نگاری داشتیم و در پی این نامه از این افراد خواسته‌ایم تا نقطه نظرات خود را پیرو این طرح به کمیسیون اقتصادی مجلس ارسال کنند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه قرار است در یک الی دو هفته آینده نقطه نظرات پیرو این طرح به دست ما برسد، تاکید کرد: در صورت ارسال این نقطه نظرات گزارشات ارسالی جمع بندی خواهد شد. همچنین ما سعی می‌کنیم با حضور این افراد - صاحبنظران حوزه و دانشگاه - در کمیسیون، در رابطه با طرح مذکور مذاکره کنیم.

این نماینده مجلس اظهارداشت: به هر حال طرح «مسئولیت، اهداف، ساختار و وظایف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» یک طرح علمی و تخصصی است و باید در نشست خود با این دوستان همه موارد این طرح را تجزیه و تحلیل کرده و براساس آن اقدام کنیم.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.