دوشنبه, 26 مهر 1400 :: Monday, 18 October 2021
 
کد خبر: 95720

حمله اراذل و اوباش به تکنسین اورژانس تهران!

به گفته رئیس مرکز اورژانس تهران تکنسین‌های اورژانس تهران بعد از نجات جان مددجو از مرگ حتمی هنگام برگشت به آمبولانس، ناگهان سه جوان همسایه که از اراذل و اوباش سرشناس محل بودند به بهانه اینکه چند دقیقه آمبولانس مقابل منزل ایشان متوقف بود با تکنسین زحمتکش اورژانس درگیری فیزیکی پیدا می‌کنند و وی را از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهند و به تجهیزات اورژانس خسارت جدی وارد می‌کنند!
پایگاه خبری ریشه

بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز اورژانس تهران، پیمان صابریان دراین باره گفت: روز گذشته یک مورد ناراحتی قلبی به مرکز اورژانس تهران در خیابان آذربایجان به مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران اعلام شد.

حمله اراذل و اوباش به تکنسین اورژانس تهران!

رییس مرکز اورژانس تهران ادامه داد: بلافاصله تکنسین‌های اورژانس تهران به محل حادثه اعزام می‌شوند که به علت حال نامساعد مددجو و نیاز سریع به فوریت‌های پزشکی و نبود جای پارک مناسب همکاران مقابل درب منزل مسکونی مجبور به پارک آمبولانس می‌شوند.

حمله اراذل و اوباش به تکنسین اورژانس تهران!

صابریان افزود: تکنسین‌های اورژانس تهران بعد از نجات جان مددجو از مرگ حتمی هنگام برگشت به آمبولانس، ناگهان سه جوان همسایه که از اراذل و اوباش سرشناس محل بودند به بهانه اینکه چند دقیقه آمبولانس مقابل منزل ایشان متوقف بود با تکنسین زحمتکش اورژانس درگیری فیزیکی پیدا می‌کنند و وی را از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهند و به تجهیزات اورژانس خسارت جدی وارد می‌کنند!

حمله اراذل و اوباش به تکنسین اورژانس تهران!

رئیس مرکز اورژانس در پایان گفت: هم‌اکنون تکنسین حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و اداره حقوقی اورژانس پیگیر شکایت از اراذل و اوباش است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.