سه شنبه, 21 ارديبهشت 1400 :: Tuesday, 11 May 2021
 
کد خبر: 95122

لزوم رسیدگی به مشکل حاشیه نشینی در اطراف تهران

لزوم رسیدگی به مشکل حاشیه نشینی در اطراف تهران
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد مشکلات حاشیه نشینی در اطراف تهران توضیحاتی داد.
پایگاه خبری ریشه

حسين محمد صالحی دارانی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس  در مورد حاشیه نشینی در اطراف تهران اظهار کرد: باید حاشیه نشینی و گسترش آن متوقف شود و این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد؛ برخی از خانه‌ها در اطراف تهران به صورت غیر قانونی ساخته شده است و این موضوع می‌تواند باعث ایجاد ناهنجاری ‌های زیادی شود و این مسئله حتما در کمیسیون شوراها مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد که بر اساس قانون حریم شهری ساختمان‌ها ساخته شود.

وی افزود: دولت های مختلف در گذشته اقدام به ساخت و سازهای مسکن‌هایی را کردند اما امکانات اولیه زندگی شهری را در اختیار شهروندان قرار ندادند و طبیعتا باید دولت بعدی خدمات را ارائه دهد و مجلس پیگیر این موضوع است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در مورد عملکرد مدیریت شهری تهران در برابر کرونا بیان کرد: لغو طرح ترافیک در شهر تهران در چند روز گذشته باعث شده است تا عوامل انتقال بیماری بیشتر شود و ب  ترافیک و آلودگی نیز افزایش یافت و باید گفت این طرح مشکل گشا نیست.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رفت مدیریت شهری تهران هماهنگی بیشتری با ستاد مقابله با کرونا استان داشته باشد تا شاهد این بی نظمی در سطح شهر نباشیم.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.