پنجشنبه, 11 آذر 1400 :: Thursday, 2 December 2021
 
کد خبر: 94785

با حمایت‌های دستگاه قضایی کارخانه شیر وارنا به زودی شروع به کار می‌کند

 با حمایت‌های دستگاه قضایی کارخانه شیر وارنا به زودی شروع به کار می‌کند
دادستان عمومی و انقلاب ورامین با اشاره به اقدامات دستگاه قضایی به منظور احیاء کارخانه شیر وارنا گفت: در حال حاضر کارخانه شیر وارنا در خصوص تولید مشکلی ندارد و این کارخانه به زودی شروع به کار می‌کند.
پایگاه خبری ریشه
علیرضا شمس، دادستان عمومی و انقلاب ورامین  با اشاره به اقدامات دستگاه قضایی به منظور احیاء کارخانه شیر وارنا اظهار کرد: کارخانه شیر وارنا که به دلیل معوقات بانکی و بدهی به اشخاص حقیقی و حقوقی دچار مشکل و در پی آن تعطیل شده بود، با اقدامات انجام شده، در حال حاضر در حال اورهال و بازگشت به تولید است.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین خاطرنشان کرد: در ماجرای تعطیلی کارخانه شیر وارنا، با تمهیداتی که در نظر گرفته شد به نحوی عمل شد تا این واحد تولیدی وارد جریان مزایده نشود تا جریان تولید در آن ادامه پیدا کند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر کارخانه شیر وارنا در خصوص تولید مشکلی ندارد و اقدامات لازم جهت صدور برخی از مجوز‌ها جهت آغاز تولید در این واحد تولیدی در حال انجام است و این کارخانه به زودی شروع به کار می‌کند.

 

 

شمس در ادامه بیان کرد: قرار بود انبار قطعات یدکی وارنا به عنوان ضایعات به مزایده گذاشته شود که جلوی این اقدام گرفته شد و در حال حاضر قیمت چند مورد از قطعاتی که برای اورهال و تعمیرات دستگاه‌ها استفاده شده، معادل قیمت کل انبار قطعات مذکور در مزایده‌ای بوده که جلوی آن گرفته شد.

دادستان عمومی و انقلاب ورامین در پایان تاکید کرد: حمایت از چرخه تولید در سال جاری از سیاست‌های اصلی دستگاه قضایی است که با جدیت دنبال می‌شود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.