سه شنبه, 21 ارديبهشت 1400 :: Tuesday, 11 May 2021
 
کد خبر: 94466

تنظیم آئین‌نامه مرتبط با کول‌بران پیرو سفر اخیر رئیس دستگاه قضا به کرمانشاه

تنظیم آئین‌نامه مرتبط با کول‌بران پیرو سفر اخیر رئیس دستگاه قضا به کرمانشاه
استاندار کرمانشاه گفت: گروهی برای پیگیری و اجرای مصوبات و دستورات سفر رئیس دستگاه قضا در استان تشکیل شده است که تقریباً هر ۱۲ روز یکبار نتایج تحقق مطالبات را پیگیری و نتایج را برای سخنگوی دستگاه قضا ارسال می‌کنیم.
پایگاه خبری ریشه
هوشنگ بازوند  با اشاره به دستاورد‌های سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به استان کرمانشاه اظهار داشت: در پی این سفر پرخیر و برکت مصوباتی داشتیم که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، اختصاص۱۳۰ میلیارد تومان بودجه برای بازسازی و بهسازی ساختمان‍ها و تجهیزات دستگاه قضایی در استان کرمانشاه بود که ۵۵ میلیارد تومان آن از اعتبارات استانی و مابقی از اعتبارات قوه قضائیه اختصاص داده شد.
وی با اشاره به دیدارهای رسمی و مردمی رئیس دستگاه قضا در سفر به استان کرمانشاه افزود: آقای رئیسی در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه به اهمیت افزایش تولید داخلی، جذب سرمایه‌گذار و برداشتن موانع تولید اشاره کرد. همچنین به مدیران توصیه کردند که روحیه شجاعت و ریسک‌پذیری داشته باشند.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: گروهی برای پیگیری و اجرای مصوبات و دستورات رئیس دستگاه قضا در استان تشکیل شده است که تقریباً هر ۱۲ روز یکبار نتایج تحقق مطالبات را پیگیری و نتایج را برای سخنگوی دستگاه قضا ارسال می‌کنیم.
 
بازوند تأکید کرد: سخنان و نکات مطرح شده از سوی آیت الله رئیسی  در سفر به استان کرمانشاه، چراغ راهی برای عبور از موانع و مشکلات بود  که اگر مدیران استفاده کافی داشته باشند، این سفر می‌تواند یک نقطه عطفی در توسعه و پیشرفت استان باشد. 
 
 
 
وی افزود: در این سفر کلیه مشکلات  مربوط به مرزها، سرمایه‌گذاری و کولبری بررسی شد و یکی از مصوبات این بود که آیین‌نامه‌ای برای کوله‌بری تهیه شود که بنده شخصاً مسئول این کار شدم، این آیین نامه را برای ایشان فرستاده‌ام و  مطمئن هستم در صورت اجرای آن۸۰ درصد مشکلات کوله‌بران حل خواهد شد.

 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.