يكشنبه, 22 فروردين 1400 :: Sunday, 11 April 2021
 
کد خبر: 94104

افزایش نرخ بلیت مترو حداقلی بود

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه قیمت واقعی بلیت مترو بیشتر از نرخ های افزایشی مصوب شورا است، گفت:جهت رعایت شرایط اقتصادی شهروندان افزایش نرخ حداقلی در نظر گرفته شد.
پایگاه خبری ریشه

زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، درباره سرانجام پرونده دو شهردار دستگیر شده در پایتخت اظهارداشت: در حال حاضر دو شهردار منطقه 2 و 8 همچنان با قید وثیقه آزاد هستند و همچنان پرونده آنها در دستگاه قضایی در حال بررسی است.

وی افزود: این که گفته می شود مهناز استقامتی و حسن رحمانی دو شهردار منطقه 2 و 8 به محل کار بازگشته اند صحت ندارد و هر دو شهرداری منطقه اکنون با سرپرست اداره می شود.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی درباره افزایش نرخ کرایه های حمل و نقل عمومی گفت: افزایش نرخ بر اساس مصوبه شورا و تأئید وزارت کشور و فرمانداری است. همه ساله افزایش نرخ صورت می گیرد و امسال علیرغم افزایش چشمگیر تورم، افزایش نرخ کرایه ها به صورت حداقلی در نظر گرفته شد.

نژاد بهرام خاطرنشان کرد: نرخ واقعی بلیت مترو و اتوبوس بسیار بیشتر از میزان افزایش یافته است و جهت رعایت شرایط اقتصادی شهروندان افزایش نرخ حداقلی در نظر گرفته شد و این درحالی است که درآمد حمل و نقل عمومی در شرایط کرونا کاهش یافته و هزینه ها چند برابر شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.