سه شنبه, 28 دى 1400 :: Tuesday, 18 January 2022
 
کد خبر: 93943

خداپناهی: بعید می‌دانم تماشاگران به این زودی‌ها به سینماها بیایند

 خداپناهی: بعید می‌دانم تماشاگران به این زودی‌ها به سینماها بیایند
بازیگر سریال «بانوی عمارت»گفت: این وضعیت ناپایدار سینما بسیار ضربه زننده است و این تعطیلی و بازگشایی متوالی مخاطبان کم امروز را کمتر هم می کند، به شخصه با وضعیت موجود بعید می دانم حداقل تا تابستان سال جاری شاهد بازگشت مخاطبان به سینماها باشیم.
پایگاه خبری ریشه

رامتین خداپناهی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: همچنان بازی در سریال گیل دخت را ادامه می دهم، اثر با وجود بیماری کرونا همچنان به ضبط خود ادامه می دهد اما مشکلات فراوانی را تا به امروز پشت سر گذاشته است. 

وی درباره وضعیت فعلی سینما با وجود بازگشایی سالنها اضافه کرد: این وضعیت ناپایدار سینما بسیار ضربه زننده است و این تعطیلی و بازگشایی متوالی مخاطبان کم امروز را کمتر هم می کند، به شخصه با وضعیت موجود بعید می دانم حداقل تا تابستان سال جاری شاهد بازگشت مخاطبان به سینماها باشیم. 

 

بازیگر سریال «بانوی عمارت» درباره سندیت قرارداد بازیگران تاکید کرد: به طور معمول تهیه کنندگانی که در تلویزیون کار می کنند، افراد نامداری هستند، به شخصه هیچگاه با تهیه کنندگان ناشناس و تازه وارد کار نمی کنم. به طور کلی نزدیک به بیست و پنج تهیه کننده اکثریت آثار را در تلویزیون کار می کنند و من همیشه از همکاری با آنها و قراردادی که می نویسند مطمئنم. خوشبختانه تاکنون هیچ بدقولی به جز یک مورد برای من پیش نیامده است، همواره تنها مشکل ما دیر پرداخت شدن دستمزدها است. 

این بازیگر سینما و تئاتر با اشاره به ایجاد مشکلات فراوان برای بازیگران در ایام کرونا اضافه کرد: خدا را شکر می کنم که امثال من هرچند با تاخیر اما دستمزدی را داریم که بگیریم، در ایام کرونا بسیاری از بازیگران بیکار بودند و مشکلات بسیار فراوانی را تجربه کردند، بیکاری و خانه نشینی بازیگران باعث شد تا این عزیزان دچار افسردگی شوند. 

وی با اشاره به تعطیلی سریال «گیل دخت» به دلیل شیوع کرونا اضافه کرد: پروژه «گیل دخت» هم از کرونا بی نصیب نماند و سال گذشته به مدت یک ماه تعطیل شد، هرچند این روزها تمام سعی ما بر رعایت پروتکلهای بهداشتی است اما با این وجود ما با ریسک فراوانی به کارمان ادامه می دهیم. 

 

بازیگر فیلم «کروکودیل» با اشاره به وضعیت بد معیشت عوامل پشت صحنه سینما و تلویزیون اظهار کرد: این نکته را فراموش نکنیم که ما بازیگران با هر سختی می توانیم به واسطه حضورمان جلوی دوربین دستمزدمان را به هر طریق دریافت کنیم اما وضعیت عوامل پشت صحنه سینما به هیچ وجه خوب نیست، این عزیزان مشکلات فراوانی را پشت سر می گذارند زیرا دستشان به جایی نمی رسد.

خداپناهی با تاکید بر بیکار شدن بسیاری از بازیگران و عوامل پشت صحنه در دوران کرونا خاطرنشان کرد: سال گذشته و بعد از شیوع بیماری کرونا وضعیت برای ما سخت بوده اما حداقل دستمزدی هست که با تاخیر پرداخت شود، حال فکر کنید بسیاری از بازیگران و عوامل چند ماه است که بیکارند، این افراد به شدت با مشکلات بزرگ معیشتی روبرو هستند، به خصوص عوامل پشت صحنه که حرفه و زندگی شان را پای این هنر گذاشته اند باید در چنین وضعی حمایت شوند. امیدوارم هرچه سریعتر اوضاع به شرایط قبلی برگردد تا بتوانیم کنار هم آثار بیشتر و بهتری را تولید کنیم. 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.