چهارشنبه, 25 فروردين 1400 :: Wednesday, 14 April 2021
 
کد خبر: 93259

کاهش ۵۰ درصدی تقاضا برای خدمات قالیشویی

کاهش ۵۰ درصدی تقاضا برای خدمات قالیشویی
رئیس اتحادیه قالیشویان تهران گفت: با شیوع موج جدید بیماری کرونا بسیاری از مردم به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رفت و آمد خود را کاهش دادند و درخواست خدمات قالیشویی به میزان ۵۰ درصد کاهش یافته است.
پایگاه خبری ریشه
حمید محمدی  با اشاره کاهش تقاضا برای دریافت خدمات شست و شوی فرش اظهار کرد: با شیوع موج جدید بیماری کرونا بسیاری از مردم به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، رفت و آمد خود را کاهش دادند و درخواست خدمات قالیشویی به میزان ۵۰ درصد کاهش یافته است.
رئیس اتحادیه قالیشویان تهران تصریح کرد: با وجود تورم و افزایش هزینه‌های حمله نقل تعرفعه واحد‌های قالیشویی به نسبت سال ۹۷ به میزان ۲۵ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به استفاده واحد‌های قالیشویی از آب چاه اظهار کرد: به منظور استفاده بهینه از منابع آب برخی از واحد‌های قالیشویی مجهز به سیستم تصفیه آب هستند و با تصفیه و بازچرخانی نسبت استفاده بهینه آب اقدام می‌کنند.
محمدی با اعلام هشدار درخصوص فعالیت واحد‌های غیرمجاز قالیشویی عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن عید نوروز برخی از سودجویان به صورت مقطعی در این ایام نسبت به دریافت سفارش از مردم برای شست و شوی فرش اقدام می‌کنند، این واحد‌ها مشکلاتی از قبیل آسیب به بافت فرش، شست و شوی غیر اصولی و ناقض، عدم مسئولیت پذیری در خصوص مشتری و بعضا سرقت فرش را دارند.
رئیس اتحادیه قالیشویان تهران عنوان کرد: این واحد‌های غیر مجاز بدون محل کسب ثابت به صورت فصلی با تبلیغ‌های دروغین و ارائه نازل‌ترین قیمت به دنبال فریب مشتری هستند و در صورت تخلف اتحادیه نمی‌تواند نسبت به دریافت حق مشتری اقدام کند.
وی افزود: مردم برای استفاده از خدمات قالیشویی می‌توانند با مراجعه به سایت و استعلام اتحادیه و مشاهده ۴۰۰ واحد‌ها مجاز مناسب با محل زندگی از نزدیک‌ترین واحد نسبت به دریافت خدمات اقدام کنند.
 
کاهش ۵۰ درصدی تقاضا برای خدمات قالیشویی/هشدار در خصوص قالیشویی‌های غیرمجاز
 
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.