يكشنبه, 22 فروردين 1400 :: Sunday, 11 April 2021
 
کد خبر: 93202

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت/ اُفت ۲۸ هزار واحدی شاخص

شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته اخیر با ریزش ۲۸ هزار واحدی به کانال یک میلیون و ۱۷۷ هزار واحدی سقوط کرد.
پایگاه خبری ریشه

 بررسی روند هفتگی شاخص بورس و اوراق بهادار حاکی از آن است که بازار سرمایه این هفته با اُفت و خیز فراوانی روبرو بوده است.

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت کار خود را از کانال یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحدی آغاز کرد و اولین روز هفته با روند ریزشی همراه بود، و این روند همچنان ادامه دار بود و تنها یک روز از هفته با روند مثبت سپری شد.

شاخص آخر هفته با ورود به کانال یک میلیون و ۱۷۷ هزار واحدی، دوباره کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی را از دست داد و هفته اخیر با ریزش ۲۸ هزار واحدی به پایان رسید.

شاخص کل بورس در معاملات روز شنبه ۹ اسفند ماه با اُفت بیش از ۱۱ هزار و ۸۵۵ واحدی به پله یک میلیون و ۱۹۳ هزار واحدی رسید و فرابورس با ریزش بیش از ۱۳۰ واحدی به پله ۱۶ هزار و ۹۸۶ واحدی بازگشت.

روز یک شنبه ۱۰ اسفند ماه روند نزولی شاخص ادامه یافت و شاخص با ریزش بیش از ۸ هزار و ۶۰۱ واحدی به پله یک میلیون و ۱۸۵ هزار واحدی رسید و فرابورس اُفت ۶۵ واحدی را در کانامه خود به ثبت رساند.

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات روز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه همچنان منفی باقی ماند و با ریزش بیش از ۳ هزار واحد به پله یک میلیون و ۱۸۱ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد بیش از ۴ واحدی به پله ۱۶ هزار و ۹۲۵ واحدی رسید.

شاخص در روز سه شنبه ۱۲ اسفندماه تغییر رویه داد و با روند مثبت ۴ هزار واحد رشد کرد و شاخص به کانال یک میلیون و ۱۸۶ هزار واحدی بازگشت.

روند شاخص در معاملات ۱۳ اسفند ماه دوباره منفی شد و عمر سبزپوشی شاخص خیلی طولانی نبود و با ریزش ۸ هزار واحدی به کانال یک میلیون و ۱۷۷ هزار واحدی سقوط کرد؛ فرابورس، اما روند مثبتی داشت و با رشد ۴ واحدی به کانال ۱۶ هزار و ۹۸۴ واحدی دست یافت.

نگاه اجمالی به روند شاخص بورس و اوراق بهادار نشان می‌دهد شاخص به طور کلی روند منفی داشته و طی یک هفته ۲۸ هزار واحد از ارزش آن کاسته شده است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.