دوشنبه, 23 فروردين 1400 :: Monday, 12 April 2021
 
کد خبر: 93194

متقاضیان حذف‌شده مسکن مهر استان البرز ساماندهی می‌شوند

متقاضیان حذف‌شده مسکن مهر استان البرز ساماندهی می‌شوند
عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به حذف برخی متقاضیان مسکن مهر استان البرز گفت: ‌افراد واجد شرایط در همان سایت‌های مسکن مهر ساماندهی می‌شوند.
پایگاه خبری ریشه

فردین شاکری عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، اظهار کرد: در استان البرز هیچ پروژه با مشکل حقوقی و زیر 30 درصد پیشرفت فیزیکی وجود ندارد و تمامی پروژه‌های استان تا پایان دولت به متقاضیان تحویل می‌شود.

وی با بیان این‌که 7 پروژه مسکن مهر شهرک ابریشم و 5 پروژه شهرک ماهدشت باقی مانده است، ادامه داد: این پروژه‌ها در مراحل پایانی کار قرار دارند و عموماً بحث انشعاب آب و برق آنها باقی مانده است. با پیگیری‌های سازمان ملی زمین و مسکن و اداره‌کل راه و شهرسازی استان البرز به‌زودی این موانع نیز برطرف خواهد شد.

وی یادآور شد: از مجموع 34 هزار واحد مسکن مهر استان البرز، 20 هزار واحد پروژه‌های دولتی است که از این تعداد تاکنون تعداد 18 هزار واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل شده است.

عضو هیئت مدیره سازمان ملی زمین و مسکن همچنین گفت: مشکل متقاضیانی که از سامانه حذف شده بودند بررسی و مقرر شد افراد واجد شرایطی که نسبت به پرداخت کل تعهدات خود اقدام کرده‌اند در همان سایت‌ها ساماندهی ـ جانمایی ـ شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.