چهارشنبه, 25 فروردين 1400 :: Wednesday, 14 April 2021
 
کد خبر: 93026

فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت اتوبوس نیست

فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت اتوبوس نیست
مدیرکل حمل و نقل سازمان راهداری گفت: فعلاً برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت اتوبوس در نوروز ۱۴۰۰ در دستور کار نیست و فروش بلیت‌ها با قیمت‌های قبلی انجام می‌شود.
پایگاه خبری ریشه

داریوش باقر جوان  در خصوص وضعیت ناوگان حمل و نقل جاده ای در آستانه نوروز ۱۴۰۰ و برنامه پیش فروش بلیت‌ها گفت: بحث جابه جایی مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی هم اکنون طبق شیوه نامه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه اکثر مسئولان مردم را از سفر‌های غیر ضروری منع می‌کنند، گفت: فقط برای سفر‌های اجتناب ناپذیر ناوگان حمل و نقل عمومی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و دقت در انجام پروتکل‌ها می‌توانند اقدام به جا به جایی مسافران کنند.

مدیر کل حمل و نقل سازمان راهداری با بیان اینکه برنامه ریزی برای سفر‌های نوروزی همه ساله در دستور کار سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قرار دارد، گفت: امسال با توجه به شرایط کرونایی ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گیرنده است و به محض اعلام نظرات این ستاد طبق شیوه‌نامه‌ها و توصیه‌ها برای انجام سفر‌های نوروزی برنامه ریزی خواهد شد.

باقرجوان تاکید کرد: ناوگان حمل و نقل جاده‌ای در زمینه حمل مسافران با رعایت شیوه نامه‌ها آمادگی کامل را دارد و بیشتر توصیه‌ها و تاکید‌ها بر رعایت ایمنی در تردد و مسائل مقابله با بیماری است.

وی افزود: تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی به ناوگان حمل و نقل عمومی ابلاغ شده است و تمام موارد و مسائل از طریق اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حال پیگیری است و شرکت‌های حمل ونقل نیز موظف به رعایت شیوه‌نامه‌ها هستند.

مدیر کل حمل و نقل سازمان راهداری در خصوص وضعیت قیمت بلیت‌های حمل و نقل جاده‌ای برای نوروز ۱۴۰۰ گفت: فعلا برنامه‌ای برای افزایش قیمت بلیت اتوبوس در نوروز ۱۴۰۰ در دستور کار نیست و فروش بلیت‌ها با قیمت‌های قبلی انجام می‌شود.

باقر جوان گفت: بخش حمل و نقل جاده‌ای دچار ضرر و زیان حدود سه هزار میلیاردی شده است و نزدیک به ۴۰ د رصد جابه جایی و تعداد مسافران کاهش یافته است.

وی در ادامه تأکید کرد: در خصوص پیش فروش بلیت‌های نوروزی هر آنچه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کند نقشه راه ما برای نوروز ۱۴۰۰ خواهد بود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.