چهارشنبه, 25 فروردين 1400 :: Wednesday, 14 April 2021
 
کد خبر: 92884

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت

شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت
شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته اخیر با ریزش ۳۳ هزار واحدی به کانال یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحدی رسید.
پایگاه خبری ریشه

شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته اخیر به طور کامل روز‌های هفته را با روند منفی طی کرد و روز مثبتی را به ثبت نرساند.

در هفته اخیر شاخص بورس کار خود را از کانال یک میلیون و ۲۳۸ هزار واحدی آغاز کرد و به کانال یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحدی رسید و به طور کلی حدود ۳۳ هزار واحد اُفت کرده است.

در معاملات ۲ اسفند ۹۹ با اُفت بیش از ۵ هزار و ۵۹۷ واحدی به پله یک میلیون و ۲۳۲ هزار واحدی رسید.

بررسی روند شاخص در معاملات ۲ اسفند ۹۹ نشان می‌دهد شاخص اولین روز هفته را با روند نزولی و ریزش ۵ هزار واحدی آغاز کرد و به کانال یک میلیون و ۲۳۲ هزار واحدی رسید و فرابورس با اُفت بیش از ۹۰ واحدی به رقم ۱۷ هزار و ۴۹۹ واحد رسید.

شاخص در دومین روز هفته مورخ ۳ اسفند ۹۹ روند نزولی خود را ادامه داد و با ریزش بیش از ۶ هزار و ۶۹۹ واحدی به پله یک میلیون و ۲۱۱ هزار واحدی رسید و فرابورس اُفت بیش از ۲۹ واحدی را تجربه کرد و به پله ۱۷ هزار و ۲۲۳ واحدی رسید.

روند منفی شاخص در معاملات ۴ اسفند ۹۹ نیز پایدار بود و شاخص با اُفت بیش از ۸ هزار و ۱۱۳ واحدی به پله یک میلیون و ۲۱۴ هزار واحدی رسید و فرابورس با ریزش بیش از ۱۴۷ واحدی به پله ۱۷ هزار و ۲۵۴ واحدی رسید.

معاملات شاخص بورس در روز سه شنبه ۵ اسفند ماه نیز نزولی بود و با ریزش بیش از ۶ هزار و ۶۹۹ واحدی به پله یک میلیون و ۲۱۱ هزار واحدی رسید و فرابورس بیش از ۲۹ واحد دیگر اُفت کرد.

در معاملات آخرین روز کاری هفته شاخص همچنان با روند منفی کار خود را به پایان رساند و با ریزش بیش از ۵ هزار واحدی به پله یک میلیون و ۲۰۵ هزار واحد رسید و فرابورس با ریزش بیش از ۱۰۵ واحد به پله ۱۷ هزار و ۱۱۸ واحد سقوط کرد.

نگاه اجمالی شاخص بورس حاکی از آن است که این هفته شاخص کار خود را با روند نزولی آغاز کرد و این روند را تا پایان هفته ادامه داد و هیچ روز مثبتی را به ثبت نرساند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.