پنجشنبه, 7 اسفند 1399 :: Thursday, 25 February 2021
 
کد خبر: 9270
حجت‌الاسلام ابراهیمی:

مسئولان به مطالبه رهبر انقلاب درباره "لغو تحریم‌ها" توجه کنند

مسئولان به مطالبه رهبر انقلاب درباره
 عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: مقام معظم رهبری درباره موضوعات دیگر نیز شروطی را تعیین کردند، اما مهمترین شرط معظم‌له لغو تحریم‌هاست.
پایگاه خبری ریشه

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به نامه اخیر مقام معظم رهبری به رئیس‌جمهور درباره موضوع برجام، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در نامه اخیر خود 9 شرط را مطرح کردند که در این شرایط بی‌اعتمادی ایشان به 1+5 قابل‌توجه است.

وی افزود: ایشان در شروط خود خطاب به مسئولان خواستار تحقق لغو تحریم‌ها شدند و خطاب به دولت و تیم مذاکره‌کننده تأکید داشتند که تحریم‌ها باید لغو شود و اگر این موضوع محقق شود تا حدودی در این مذاکرات به نتیجه رسیدیم.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه هدف ما در مذاکرات از بین رفتن تحریم‌ها بوده است، گفت: مقام معظم رهبری درباره موضوعات دیگر نیز شروطی را تعیین کردند، اما مهمترین شرط معظم‌له لغو تحریم‌هاست.

حجت‌الاسلام ابراهیمی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در این نامه به تشکیل کمیته‌ای جهت نظارت بر روند اجرایی مفاد برجام تأکید داشتند و خواستار تعقیب و مراقبت از آن بودند، زیرا با دشمن حیله‌گر و فریب‌کار و عهدشکنی مواجهیم که اگر مراقبت نشود قطعاً ما چیزهایی را از دست داده‌ایم و متأسفانه چیزی را به‌دست نیاورده‌ایم.

وی تصریح کرد: در تعابیر قبلی مقام معظم رهبری روند پیش‌رو یک تعامل است و باید چیزی بدهیم و چیزی را بگیریم. باید دقت کرد که مهمترین هدف ما در این مذاکرات لغو تحریم‌ها بوده و باید این موضوع محقق شود.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در پایان تأکید کرد: علاوه بر لغو تحریم‌ها باید مقابل نفوذ دشمن نیز گرفته شود که اینها از طریق برجام به کشور نفوذ پیدا نکنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.