چهارشنبه, 13 اسفند 1399 :: Wednesday, 3 March 2021
 
کد خبر: 92567

پایان ساخت ۴ هزار واحد زلزله‌زده میانه و سراب

پایان ساخت ۴ هزار واحد زلزله‌زده میانه و سراب
مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: تا تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹ عملیات ساختمانی ۳ هزار و ۹۹۰ واحد مسکونی به اتمام رسیده است.
پایگاه خبری ریشه

حافظ بابا پور در توضیح آخرین وضعیت بازسازی مناطق زلزله‌زده آذربایجان شرقی گفت: در پی زلزله ۵.۹ ریشتری میانه و سراب در تاریخ ۱۷ آبان ۹۸ بسیاری از واحد‌های مسکونی آسیب دیدند.

وی افزود: تا تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹ تعداد کل واحد‌های آسیب دیده ۶ هزار و ۵۵۲ واحد مسکونی بوده است که واحد‌های احداثی در شهرستان‌های سراب و میانه ۳ هزار واحد مسکونی بوده است.

مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی در ادامه گفت: تعداد واحد‌های تعمیری ۳ هزار و ۵۰۰ واحد بوده که تا بهمن ۹۸ تعمیر واحد‌ها به اتمام رسیده است.

باباپور گفت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته تعداد واحد‌های آسیب دیده شهری هزار و ۷۹۷ واحد و واحد‌های آسیب دیده روستایی ۴ هزار و ۷۵۵ واحد بوده است.

وی افزود: با احتساب تسهیلات احداث واحد‌های وامی و تسهیلات معیشتی تعداد ۱۱ هزار و ۵۵۲ واحد به بانک‌های عامل معرفی شدند که تمام واحد‌ها قرارداد منعقد کردند.

مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی گفت: تا تاریخ مورد بررسی پی کنی ۳ هزار و ۸۷۱ واحد مسکونی انجام شده است و ۵ هزار واحد پی کنی شده است.

باباپور تاکبد کرد: اجرای فوندانسیون ۴ هزار و ۸۵۰ واحد مسکونی انجام شده است و ۴ هزار و ۸۱۰ واحد در مرحله اجرای اسکلت قرار دارد.

وی در ادامه افزود: تا کنون سقف ۴ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی اجرا شده است و عملیات ساختمانی ۳ هزار و ۹۹۰ واحد مسکونی به اتمام رسیده است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.