شنبه, 28 فروردين 1400 :: Saturday, 17 April 2021
 
کد خبر: 91121

«شین بت» تلفن معترضان نتانیاهو راهک کرد

«شین بت» تلفن معترضان نتانیاهو راهک کرد
دستگاه جاسوسی داخلی رژیم صهیونیستی تلفن معترضان به نخست وزیر این رژیم را هک کرد و به محتویات آن‌ها دست یافت.
پایگاه خبری ریشه

رسانه‌ها گزارش دادند که شین بت (دستگاه جاسوسی داخلی رژیم صهیونیستی) تلفن معترضان به نخست وزیر رژیم صهیونیستی را هک کرده است.

وبگاه «تایمز اسرائیل» شنبه شب به نقل از شبکه 13 این رژیم نوشت که شین بت تلفن آن گروه از معترضان به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل که قصد داشتند وارد اقامتگاه وی در قدس اشغالی شوند را هک کرده است.

بر اساس این گزارش، شین‌بت مجوز لازم برای خواندن پیام‌های متعرضان در گوشی‌ها و جستجوی منازل آن‌ها را بعد از تلاش معترضان در شنبه گذشته برای ورود به اقامتگاه نتانیاهو و همسرش از مقامات مربوطه کسب کرد. شین بت مدعی شده این اقدام برای حفظ امنیت فلسطین اشغالی صورت گرفته و در صورت مشاهده هرگونه تهدید با آن بر اساس قانون برخورد می‌کند. 

این در حالی است که غروب شنبه نیز معترضان مقابل خیابان‌های منتهی به اقامتگاه نتانیاهو در قدس اشغالی تجمع کردند.

منابع خبری گزارش دادند که معترضان به  نخست وزیر رژیم صهیونیستی مقابل اقامتگاه وی در «رحاویا» واقع در «میدان پاریس» در غرب قدس اشغالی در حال برگزاری تظاهرات هستند. منابع خبری افزودند که معترضان با تجمع  در تقاطع‌ها و پل‌های مختلف در فلسطین اشغالی در حال برگزاری تظاهرات علیه نتانیاهو هستند.

رسانه‌های صهیونیستی بعد از ظهر شنبه به وقت تهران نیز از انتقال بنیامین نتانیاهو»و همسر وی به مکانی امن حین برگزاری تظاهرات در شنبه گذشته مقابل اقامتگاه وی خبر دادند.  در آخرین تجمع اعتراضی مقابل اقامتگاه نتانیاهو در قدس اشغالی در شنبه گذشته، وی  و همسرش به یک مکان امن انتقال یافتند. نتانیاهو، همسرش و شماری از همراهان وی به یک اتاق امن به اقامتگاه نتانیاهو انتقال یافته و تا دریافت اطلاعات امنیتی از «شین بت» (دستگاه جاسوسی داخلی رژیم اسرائیل) مبنی بر آرام بودن اوضاع  حدود 40 دقیقه در آن مکان مستقر بودند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.