شنبه, 28 فروردين 1400 :: Saturday, 17 April 2021
 
کد خبر: 90988

سردار قاآنی:سردار دل‌ها حین نبرد با تدبیر روشن و حکیمانه، برخورد اصولی و عدم افراط ورود می‌کرد

 سردار قاآنی:سردار دل‌ها حین نبرد با تدبیر روشن و حکیمانه، برخورد اصولی و عدم افراط ورود می‌کرد
‌فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه شهید سلیمانی در تمام میدان‌هایی که میدان داری کرده با منطق ورود کرده است، گفت: سردار دلها در حین نبرد با تدبیر روشن و  حکیمانه، برخورد اصولی، عدم افراط و تفریط ورود کرده است و این‌ها ازدلایل برجستگی شهید سلیمانی بود.
پایگاه خبری ریشه
سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی صبح امروز در مراسم اولین سالگرد شهادت سردار دلها در کرمان اظهار داشت: جبهه مقاومت همیشه مبانی اصولی و قداست داشته است و با حساب و کتاب مبتنی بر دین خدا این جبهه هم شکل گرفته و هم اداره می‌شده است.
 
وی ادامه داد: وقتی آمریکایی‌های جنایتکار در این ۲۰ سال گذشته جنگ را شروع کردند؛ در دوره‌ای که مدعی بودند جهان تک قطبی شکل گرفته است و آن‌ها در دنیا هر کاری را می‌توانند، بکنند و هیچ کس نیست در مقابل شان بایستند و مباشرتا خودشان جنگ را در افغانستان شروع کردند و بعدکه شکست خوردند و یک مرحله هم در عراق در بدترین وضع شکست خوردند، رفتند و عناصر تکفیری را با پول کشور‌های کثیف منطقه از جمله سعودی و با طرح کشور‌های جنایتکار منطقه از جمله رژیم اشغالگر قدس ترکیب کردند و یک عناصر خونخواری تحت عنوان تکفیری تربیت کردند.
 
فرمانده نیروی قدس سپاه عنوان کرد: وقتی آمریکایی‌ها خودشان شکست خوردند و دیدند در این جبهه‌ها هیچ کجا نمی‌توانند ، موفق شوند این عناصر خونخوار لجن مال را به جان مردم منطقه انداختند.
سردار قاآنی تصریح کرد: در درون منطقه وقتی این عناصر جنایتکار وارد شدند، بزرگان آن منطقه میدان داری کردند و در همین عراق قهرمان، شما می‌بینید علما به میدان آمدند و این مرجع عالی قدر و بزرگ و این انسان شریف، آیت الله سیستانی با دو خط فتوایی که دادند، این طور ملت مسلمان و دلیر عراق در خیابان‌ها و در میدان‌های شهر جمع شده و اعلام آمادگی برای مبارزه با دشمن کردند.
وی بیان داشت: دو خط فتوای یک مرجع پشت یک ملت را آن قدر گرم می‌کند که چندین سال به میدان می‌آیند و بهترین جوان‌های خود را برای دفاع از ارزش‌های اسلامی می‌دهند، جبهه مقاومت یعنی این و دشمن با چه کسی می‌خواهد بجنگد؟
 
سردار قاآنی اضافه کرد: شهید سلیمانی وقتی وارد این فضا‌ها می‌شد، دل همه رزمندگانی که برای دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی آمده بودند، شاد و روحشان تازه می‌شد که یک فرمانده‌ای که دین را می‌فهمد و بر مبنای دین عمل می‌کند و هم تجربه در عرصه‌های مختلف دارد و حکیمانه و با تدبیر عمل می کند، وارد کار شده است. 
 
وی گفت: شهید سلیمانی در تمام میدان‌هایی که میدان داری کرده  است، با منطق ورود کرده است و وقتی دشمن با بی منطقی می‌خواسته جنایت کند با مشت محکم با آن‌ها برخورد کرده است. او در حین نبرد با تدبیر روشن و  حکیمانه، برخورد اصولی، عدم افراط و تفریط ورود کرده است، این‌ها خصوصیات شهید سلیمانی بود که او را اینطور برجسته کرد.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.