دوشنبه, 29 دى 1399 :: Monday, 18 January 2021
 
کد خبر: 90306

آموزش و پرورش هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد

آموزش و پرورش هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد
وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش مکرر اعلام کرده است که هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد. به دلیل خطا در نوشتن بودجه، این سند در آن وارد شده است و در نسخه کاغذی بودجه ایراد اصلاح شده و اثری از ۲۰۳۰ وجود ندارد.
پایگاه خبری ریشه

محسن حاجی میرزایی در واکنش به وجود موضوع سند ۲۰۳۰ در یکی از صفحات بودجه سال ۱۴۰۰، اظهار داشت: من روز یکشنبه از این موضوع مطلع شدم و هیچ دخالتی در این متن نداشتم؛ آموزش و پرورش مکرر اعلام کرده است که هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد.

وی با بیان اینکه معلوم شده خطایی در این باره صورت گرفته است، گفت: سازمان برنامه و بودجه در نسخه کاغذی این موضوع را اصلاح کرده؛ چرا که تمام ردیف‌های بودجه مشخص است و در بودجه هیچ چیزی در مورد اجرای سند ۲۰۳۰ نیامده و نخواهد آمد.

حاجی میرزایی ادامه داد: آن چیزی که به آن استناد می‌کنند، یک متنی است که مربوط به برنامه ششم توسعه مربوط به سال‌های گذشته و نسخه اشتباه است. ما در دولت درباره بودجه به گفت‌وگو نشستیم و در آموزش و پرورش و در سازمان برنامه و بودجه نیز به طور کامل از سند ۲۰۳۰ اعلام برائت می‌کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه این موضوع را پیگیری می‌کنیم، افزود: البته سازمان برنامه و بودجه نیز قطعاً این موضوع را پیگیری می‌کند؛ اگر خللی در کار باشد با افرادی که این خطا را کردند، برخورد می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.