جمعه, 8 اسفند 1399 :: Friday, 26 February 2021
 
کد خبر: 89781

عرضه اولیه سهام وکبهمن فردا در فرابورس

عرضه اولیه سهام وکبهمن فردا در فرابورس
تعداد ۳۰۰میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن، فردا(سه‌‌شنبه) با نماد معاملاتی "وکبهمن" در بازار اول فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.
پایگاه خبری ریشه

تعداد 300میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن معادل 12 درصد سهام این شرکت، فردا(سه‌‌شنبه) در بازار اول فرابورس ایران عرضه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی 14200 تا 14هزار و 484ریال برای هر سهم و با سهمیه 100سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری بورس بهگزین و متعهدین خرید نیز شرکت تامین سرمایه دماوند به میزان 25 درصد و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی بانک سینا به میزان 25 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

گفتنی است تعداد 300میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن در حالی سه‌شنبه این هفته عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، 250میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد 5میلیون سهم این شرکت نیز در

روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

شایان ذکر است عرضه اولیه سهام شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن فردا(18 آذر) از ساعت 13 تا 17 انجام می شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.