پنجشنبه, 2 بهمن 1399 :: Thursday, 21 January 2021
 
کد خبر: 89563

روش‌های بازدارندگی هسته‌ای در دستورکار کمیسیون انرژی مجلس قرار گرفت

روش‌های بازدارندگی هسته‌ای در دستورکار کمیسیون انرژی مجلس قرار گرفت
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: حتماً در بُعد بازدارندگی صنعت هسته‌ای از نخبگان کشور دعوت می‌کنیم تا روش‌های جدید را برای بازدارندگی لازم خلق کنند همچنین در مجلس بودجه‌های لازم را در اختیار این نخبگان قرار خواهیم داد تا راه شهدای هسته‌ای ما بر قوت خود پایدار بماند.
پایگاه خبری ریشه
 
فریدون عباسی پیرو ترور شهید «مهدی فخری‌زاده»، گفت: به نظر می‌رسد پاسخ منطقی ما در قبال این ترور باید پاسخی علمی باشد بنابراین ما در تعمیق دانش علمی و فنی در کشور قدم برخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: ما قطعا بودجه‌های لازم را به بخش‌های علمی و تحقیقاتی هسته‌ای خواهیم داد و در مجلس هم این مسئله را دنبال می‌کنیم تا بودجه‌های لازم تأمین شود.

این نماینده مجلس اظهار داشت: حتما در بُعد بازدارندگی صنعت هسته‌ای از نخبگان کشور دعوت می‌کنیم تا روش‌های جدید را برای بازدارندگی لازم خلق کنند همچنین در مجلس بودجه‌های لازم را در اختیار این نخبگان قرار خواهیم داد تا راه شهدای هسته‌ای ما بر قوت خود پایدار بماند.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت: این مسیر می‌تواند رژیم صهیونیستی را عصبانی کرده تا دست به اقدامی شتابزده زند در پی این اقدامات ما مچ این رِژیم را خواهیم گرفت و نهایتا ضربه نهایی را به این رژیم وارد خواهیم کرد.
این نماینده مجلس با بیان اینکه به زودی عمر رژیم صهیونیستی تمام خواهد شد، تأکید کرد: ما حتماً مقوله‌ای محو رژیم صهیونیستی را در دستور کار نیرو‌های علمی کشور قرار خواهیم داد که با علم به این رژیم مبارزه کنند.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.