سه شنبه, 11 آذر 1399 :: Tuesday, 1 December 2020
 
کد خبر: 89212

خروج مبتلایان کرونایی از قرنطینه ۳۰۰ و کتمان‌کنندگان آن ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند

خروج مبتلایان کرونایی از قرنطینه ۳۰۰ و کتمان‌کنندگان آن ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند
استاندار هرمزگان گفت: فردی که مبتلا به کرونا باشد، اگر از قرنطینه خارج شود ۳۰۰ هزار تومان و اگر مبتلا به کرونا باشد و این بیماری را کتمان کند ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد شد.
پایگاه خبری ریشه

فریدون همتی  با اشاره به آخرین اقدامات جهت مدیریت بیماری کرونا در استان هرمزگان اظهار داشت:  طرح هوشمند دو هفته ای ستاد ملی مدیریت کرونا به طور یکپارچه از روز شنبه در استان هرمزگان نیز اجرایی شده است.

وی ابا بیان اینکه تردد‌های درون شهری در وضعیت قرمز از ساعت ۹ شب تا ساعت ۴ صبح روز بعد ممنوع است، افزود: متخلفان مشمول جریمه ۲۰۰ هزارتومانی می‌شوند.

 استاندار هرمزگان بیان داشت: در شهرستان‌های با سطح هشدار قرمز یک‌سوم کارکنان، در سطح نارنجی ۵۰ درصد کارکنان و در شهرستان‌های با وضعیت زرد، دو سوم کارکنان حضور دارند. مدارس و آموزشگاه‌ها طی مدت اجرای طرح در تمام وضعیت‌ها تعطیل و برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی ممنوع است.

همتی تصریح کرد: فردی که مبتلا به کرونا باشد، اگر از قرنطینه خارج شود ۳۰۰ هزارتومان و اگر مبتلا به کرونا باشد و این بیماری را کتمان کند ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد شد.

استاندار هرمزگان گفت: طرح شهید سلیمانی با مشارکت بسیج، هلال احمر و شهرداری‌های مناطق مختلف برای پیشگیری از خروج مبتلایان به کرونا از منازل و حمایت از این افراد در سطح استان برگزار می‌شود که امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم روند شیوع این بیماری در سطح استان  را کنترل کنیم. 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.