پنجشنبه, 23 ارديبهشت 1400 :: Thursday, 13 May 2021
 
کد خبر: 88700

خدمات‌رسانی ارتش به بیماران کرونایی

خدمات‌رسانی ارتش به بیماران کرونایی
رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش با اشاره به درگیری بیمارستان‌های نداجا در تهران، رشت و بندرعباس با موج سوم کرونا، گفت: ۱۰۰بیمار کرونایی در بیمارستا‌ن‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سطح کشور بستری هستند.
پایگاه خبری ریشه
امیر دریادار محسن مرادی‌نیا  با اشاره به وضع بیمارستان‌های نیروی دریایی ارتش در خدمات رسانی به بیماران کرنایی، گفت: تمام بیمارستان‌های ما در موج سوم بیماری کرونا مثل گذشته پذیرش بیماران کرونایی را دارند و نمی‌گذارند بیماری بدون اقدامات تشخیصی و درمانی از بیمارستان‌های ما خارج شود.
وی افزود: بیمارستان‌ گلستان تهران و بیمارستان‌های ما در رشت و بندرعباس با شروع موج سوم کرونا درگیرند و به بیماران کرونایی خدمات رسانی می‌کنند، این روند مثل گذشته ادامه دارد.

رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی ارتش با اشاره به بستری ۱۰۰ بیمار کرونایی در سه بیمارستان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سطح کشور، اضافه کرد: این بیماران در بیمارستان‌های تهران، رشت و بندرعباس ما بستری هستند و تعدادی مرخص و حتی فوت شده اند.

مرادی نیا تأکید کرد: بیمارستان‌های نیروی دریایی در تهران، رشت و بندرعباس در خدمت نیرو‌های مسلح و حتی مردم هستند و در کنار همکاران ما در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خدمات ارایه می‌دهند.

وی اظهار داشت: ما در کنار درمان مباحث پیشگیری و بهداشتی را داریم و در سطح پایگاه‌ها و مراکز نیروی دریایی به پرسنل محترم این نیرو و خانواده‌های محترم‌شان در جهت پیشگیری و درمان آموزش انجام می‌دهیم.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.