شنبه, 8 آذر 1399 :: Saturday, 28 November 2020
 
کد خبر: 88418

کاهش ۲۰ درصدی ورودی پرونده‌ها به دادسرای انتظامی مرکز وکلا و کارشناسان

کاهش ۲۰ درصدی ورودی پرونده‌ها به دادسرای انتظامی مرکز وکلا و کارشناسان
دادستان انتظامی مرکز وکلا، کارشناس رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه با اشاره به کاهش ۲۰ درصدی ورودی پرونده‌ها به دادسرای انتظامی مرکز از طریق فعال‌تر کردن فرایند صلح و سازش در استان‌ها گفت: کارگروه پیشگیری و کاهش تخلفات انتظامی وکلای مرکز راه اندازی شد.
پایگاه خبری ریشه
کمال رئوف، دادستان انتظامی مرکز وکلا، کارشناس رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در گفت‌وگو با میزان با تشریح بخشی از عملکرد دادسرای انتظامی مرکز عنوان کرد: ورودی پرونده‌ها به دادسرای انتظامی مرکز از طریق فعال‌تر کردن فرایند صلح و سازش در استان‌ها با کاهش بیش از ۲۰ درصدی همراه بوده است.

دادستان انتظامی مرکز وکلا، کارشناس رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه خاطرنشان کرد: دو شعبه دادگاه تجدیدنظر انتظامی در تهران تشکیل و راه اندازی شد.

 
وی در ادامه از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات هیات مدیره‌ها و دادیاران انتظامی سراسر کشور خبر داد و اظهار کرد: کارگروه پیشگیری و کاهش تخلفات انتظامی وکلای مرکز راه اندازی شد و برنامه‌های پیشگیرانه برای وکلای دادگستری به اجرا در آمد.

رئوف در پایان با اشاره به راه اندازی کارگروه پیشگیری و کاهش تخلفات انتظامی کارشناسان رسمی مرکز، از ایجاد و برگزاری نشست‌های انتظامی با قضات دادگاه‌های بدوی و تجدیدنظر انتظامی مرکز خبر داد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.