جمعه, 2 مهر 1400 :: Friday, 24 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 87933

روز‌های پایانی مهلت دادگاه cas به جودوی ایران؛ حق به حقدار می‌رسد؟

 روز‌های پایانی مهلت دادگاه cas به جودوی ایران؛ حق به حقدار می‌رسد؟
خروجی جلسه رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران از فدراسیون جهانی فرصت ۳۰ روزه به فدراسیون جودو برای تفاهم با فدراسیون جهانی بود.
پایگاه خبری ریشه

جلسه رسیدگی به شکایت فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران از فدراسیون جهانی براساس رایی که کمیته انضباطی فدراسیون جهانی جودو صادر کرده بود، ۲۶ شهریور برگزار شد و خروجی آن فرصت ۳۰ روزه به فدراسیون جودو برای تفاهم با فدراسیون جهانی بود.

پس از این دادگاه توضیحاتی از سوی رئیس فدراسیون جودو و وکیل این پرونده ارائه شد اما بنا بر مصلحت جودوی ایران تمام نکات جلسه رسانه‌ای نشد.

با توجه با اینکه ورزش ایران در بیشتر جلسات دادگاه‌ cas شکست خورده، جامعه ورزش و جودو نگران رای این دادگاه هستند اما خوشبینی مجموعه جودو امید را در دل دوستداران این رشته زنده نگه داشته و امید می‌رود رای نهایی به سود جودوی ایران باشد تا حق به حقدار برسد.

در مجموع فرصت ۳۰ روزه دادگاه عالی ورزش به جودوی ایران کمتر از ۴ روز دیگر به پایان می‌رسد و باید منتظر ماند و دید پس از آن رای این دادگاه چه خواهد بود. امید است ضمن حفظ ارزش‌های نظام‌جمهوری اسلامی ایران، رای دادگاه cas به سود فدراسیون جودوی کشورمان باشد تا تلاش‌های شبانه روزی مسئولان ورزش و آرش میراسماعیلی رییس جوان فدراسیون جودو بی‌نتیجه نماند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.