سه شنبه, 6 آبان 1399 :: Tuesday, 27 October 2020
 
کد خبر: 87177

فرمانده کل سپاه: ‌آمریکا قادر به ترمیم زخم‌هایش نیست

فرمانده کل سپاه: ‌آمریکا قادر به ترمیم زخم‌هایش نیست
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌آمریکا قادر به ترمیم زخم‌هایش نیست، گفت: ما هر روز قدرتمندتر شده‌ایم.
پایگاه خبری ریشه

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در مراسم الحاق‌ 188 فروند پهپاد و بالگرد به نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: ‌روح جهاد زنده شده و ما هر روز قدرتمندتر شده‌ایم.

وی با بیان اینکه در گذشته اگر آمریکا دچار چالش می‌شد آن را با جنگ حل می‌کرد و قدرت بازگشت و ترمیم زخم‌هایش را داشت، افزود:  اما امروز دیگر آمریکا قادر به ترمیم زخم‌هایش نیست.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه آمریکا دست از استراتژی توسعه‌طلبانه بر‌نداشته ‌و در پی تحمیل اراده خود به دیگر کشورها‌ست، تصریح کرد:‌ این خود دشمن‌ساز است و نشان می‌دهد رهبران این کشور فاقد عقل سیاسی و دچار انفعال و زوال تدبیر شده‌اند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌رئیس جمهور آمریکا می‌گوید می‌خواستم رئیس جمهور سوریه را ترور کنم، گفت: این یعنی پایان فصل سیاسی یک قدرت که بخواهد آشکارا رئیس جمهور قانونی یک کشور را ترور کند. آنها حکام رژیم های مرتجع را با صهیونیست‌ها پیوند می‌دهند تا امت اسلامی نسبت به آنها متنفر بشوند‌، آیا مقامات آمریکایی امروز می‌توانند به تنهایی در یکی از خیابان‌های کشورهای اسلامی رفت و آمد کنند؟ نمی‌توانند چون همه ملت ها علیه آنها هستند.

وی با بیان اینکه آثار و زوایای نفوذ انقلاب تا شرق مدیترانه و شمال آفریقا قدرت ساخته ‌و این قدرت‌ها امروز عمل می‌کنند، تاکید کرد: به عنوان یک سرباز کوچک در کرانه خلیج فارس اعلام می‌کنم که ما پیروزیم؛ به برکت صبر ملت‌مان و هدایت های امام انقلاب‌مان پیروزیم. ملت ما در برابر دلار و طلا و یورو و جذبه قدرت‌های سیاسی، تردید به خود راه نمی‌دهد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه ‌ما اینجا محکم و با ثبات قدرت می‌افزایم و هرگز متوقف نمی‌شویم و برد سلاح هایمان را می‌افزاییم، گفت: ‌به عمق دریانوردی‌مان ژرفا می‌بخشیم. نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه با ترکیبی از پهپادها و بالگردها و هواپیماهای آبنشین است. رشد ما در زیرسطح دریا هم فرود می‌رود و آنجا هم قدرت داریم و در سطح، زیر سطح و بالای سطح هم قدرت می‌افزاییم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.