چهارشنبه, 26 خرداد 1400 :: Wednesday, 16 June 2021
 
کد خبر: 86365

"شاد۲" فردا برای استفاده معلمان و دانش‌آموزان رونمایی می‌شود

مسئول شبکه شاد با اشاره به اینکه شاد۲ فردا رونمایی می‌شود و دانش‌آموزان از روز اول مدرسه از آن استفاده می‌کنند، گفت: مدیریت افکار عمومی درباره شاد مهم است.
پایگاه خبری ریشه

سید حسن الحسینی در روز دوم از سی و چهارمین اجلاس رؤسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور اظهار کرد: نسخه قبلی شاد مشکلاتی دارد و خانواده‌ها و معلمان گله‌مندی‌هایی داشتند که سعی کردیم آنها را برطرف کنیم و آموزش در بستر امنی صورت گیرد. احراز هویت تمام کاربران برایمان مهم بود.

وی افزود: شبکه شاد نقش سازنده جایگزین در جریان آموزشی را در شرایط قرمز و نقش تکمیلی را در شرایط زرد و سفید ایفا می‌کند. شاد می‌خواهد دستیار علمی خانواده، دانش‌آموزان و معلمان باشد.

مسئول شبکه شاد با بیان اینکه بیشترین سرمایه‌گذاری برای این اپ در کشور انجام شده و قدرتمندترین اپ است که سطح امنیتی بالایی دارد و خود را در برابر حملات هکرها از خارج حفظ کرده است، گفت: نسخه جدید شاد تا میزان زیادی تعاملی شده است.

الحسینی ادامه داد: اکنون تمام دانش‌آموزان ثبت‌نام‌شده مدارس، در شبکه شاد نظم مدرسه‌ای پیدا کرده‌اند و تعلیم و تربیت همچنان با تمام ابعاد جریان دارد.

سیم‌کارت دانش‌آموزی شاد به کمک می‌آید

مسئول شبکه شاد با اعلام اینکه کال سنتر با 50 پرسنل تشکیل شده است عنوان کرد: هم‌اکنون در بحث دسترسی برخی دانش‌آموزان به ابزار هوشمند مشکل داریم و از رؤسای آموزش و پرورش می‌خواهیم از طریق شوراهای آموزش و پرورش برای این مشکل اقدام کنند، همچنین سیم‌کارت دانش آموزی به مدد می‌آید، از سوی دیگر عدم پوشش شبکه را حتماً گزارش کنید.

وی درباره ترافیک شبکه گفت: ترافیک را توزیع کردیم، آموزش ابتدایی در بعدازظهر انجام می‌شود تا بچه‌های کوچکتر از ابزار و یاری پدر و مادر استفاده کنند.

مسئول شبکه شاد ادامه داد: اَبَرگروه تعاملی رؤسای آموزش و پرورش در شاد ساخته می‌شود و تمام تعاملات را رصد می‌کنیم، همچنین پیشنهادات گرفته می‌شود البته تعامل با بخش خصوصی زیر نظر اداره‌کل آموزش و پرورش برای ما مهم است، افکار عمومی بسیار مهم است و رؤسای مدارس حتماً افکار عمومی را درباره شاد مدیریت کنند تا در بستر بدون التهاب کار را مدیریت کنیم.

الحسینی اضافه کرد: در طول سال تحصیلی باز هم به شاد افزوده‌هایی خواهیم داشت همچنین رونمایی از شاد2‌ پنجشنبه انجام می‌شود و از روز اول مدارس از آن استفاده خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.