پنجشنبه, 10 مهر 1399 :: Thursday, 1 October 2020
 
کد خبر: 85567

فرمانده نیروی زمینی ارتش: تحرک نزاجا در بُعد رزمی به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است

فرمانده نیروی زمینی ارتش: تحرک نزاجا در بُعد رزمی به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه این نیرو آماده انجام هر نوع مأموریتی است، گفت: امروز در بعد رزمی، تحرک نزاجا به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است، در حوزه رزهی تمام ادوات شنیدار به صورت کنسرواسیون در آمده و آماده انجام هرنوع مأموریتی است.
پایگاه خبری ریشه
بنا بر اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع مسئولان فضای مجازی این نیرو گفت: فضای مجازی، فضای فرصت هاست تا بتوانیم از این راه بهترین بهره برداری را برای ارتقای تعالی معنوی کارکنان این نیرو ببریم.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه با تولید محتوای مناسب و اخبار صحیح می‌توانیم دشمنان را از دروغ پردازی و شایعه پراکنی دور سازیم گفت: فضای خبر و اطلاع رسانی به سرعت در حال پیشروی است، امروز ارتش جمهوری اسلامی با ورود به فضای مجازی فرصت مناسبی را دارد تا با تولید محتوای فاخر و اخبار موثق، دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود نا امید سازد.
 
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه تحرک نیروی زمینی ارتش افزود: امروز در بعد رزمی، تحرک نزاجا به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است، در حوزه رزهی تمام ادوات شنیدار به صورت کنسرواسیون در آمده و آماده انجام هرنوع ماموریتی است.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: این نیرو در حوزه نیروی انسانی، با اجرای طرح‌های لبیک، برنامه‌های حمایتی و معیشتی کارکنان از بدو استخدام تا پایان خدمت پیش بینی شده است که هم اکنون در این نیرو در حال اجرا است، همچنین طرح‌هایی مانند پیوند آسمانی به هر زوج مبلغ ۱۰ میلیون تومان، ۳۰ میلیون تومان وام ودیعه مسکن، اهدای مبلغ ۸ میلیون تومان به تولد فرزندان دو قلو و کمک هزینه تحصیل دانشگاه آزاد برای فرزندان کارکنان اهدا می‌شود.
 
وی تأکید کرد: نیروی زمینی ارتش در حوزه ساخت و تحویل منازل سازمانی ۲۳ هزار واحد منزل سازمانی در حال ساخت در سراسر کشور دارد که در شهر‌های مشهد، ارومیه، کرمانشاه، دزفول و کرمان این پروژه‌ها به بهره برداری رسیده است.
امیر سرتیپ حیدری در پایان خطاب به مسئولان فضای مجازی گفت: نیروی زمینی ارتش اقدامات گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف انجام داده که نیاز است از طریق فضای مجازی به صورت صحیح و موثق اطلاع رسانی شود.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.