جمعه, 4 مهر 1399 :: Friday, 25 September 2020
  • شکست واشنگتن در سازمان ملل

    شکست واشنگتن در سازمان ملل

    شکست اخیر آمریکا در سازمان ملل و عدم همراهی متحدان اروپایی با درخواست این کشور دستمایه یادداشتی در فارین پالیسی قرار گرفته است.
 
کد خبر: 85561

مخترع جوان به همت کارگروه جهادی بخشایش دادگستری اردبیل، زندگی دوباره یافت

مخترع جوان به همت کارگروه جهادی بخشایش دادگستری اردبیل، زندگی دوباره یافت
رییس کل دادگستری اردبیل از اعلام رضایت در هفتمین پرونده قتل عمد به همت کارگروه جهادی بخشایش دادگستری خبر داد و گفت: قاتل که دارای ثبت اختراع و جوان خلاقی است، به دلیل قتل به صورت آنی و هیجانی ناشی از عصبانیت و خشم لحظه‌ای منتظر اجرای حکم قصاص بود.
پایگاه خبری ریشه

ناصر عتباتی رییس کل دادگستری استان اردبیل  از اعلام رضایت در هفتمین پرونده قتل عمد به همت کارگروه جهادی بخشایش دادگستری خبر داد و تصریح کرد: قاتل که دارای ثبت چند اختراع و جوان خلاقی است، در زمان ارتکاب جرم ۲۷ ساله و فاقد هرگونه سابقه کیفری بوده و به دلیل قتل به صورت آنی و هیجانی ناشی از عصبانیت و خشم لحظه‌ای از تاریخ ۸.۱۰.۱۳۹۳ در زندان به سرمی‌برد و منتظر اجرای حکم قصاص نفس به اذن اولیای دم بود.

وی افزود: بحمداله به همت و دخالت تلاشگران عرصه صلح و سازش در کارگروه جهادی بخشایش و مقامات قضایی دادگستری و با تلاش شعبه دوم اجرای احکام و با گذشت اولیای دم به زندگی برگشت.

عتباتی اظهار امیدواری کرد با فعالیت و تلاش‌های جهادی این کار گروه و پشتیبانی و همراهی ریش سفیدان و بزرگان استان اردبیل شاهد افزایش گذشت و رضایت در پرونده‌های قتل که به صورت آنی و هیجانی که توسط جوانان و افراد فاقد سابقه کیفری رخ داده است باشیم.

شایان ذکر است که به ابتکار دادگستری کل استان اردبیل و با استفاده از ظرفیت ریش سفیدان و معتمدین کار گروه جهادی بخشایش در سال جاری در استان تشکیل شده و ضمن تلاش برای ترویج و تبیین فرهنگ صلح و سازش نسبت به حل و فصل موضوعات مهم با رویکرد مصالحه اقدام می‌نمایند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.