جمعه, 4 مهر 1399 :: Friday, 25 September 2020
  • شکست واشنگتن در سازمان ملل

    شکست واشنگتن در سازمان ملل

    شکست اخیر آمریکا در سازمان ملل و عدم همراهی متحدان اروپایی با درخواست این کشور دستمایه یادداشتی در فارین پالیسی قرار گرفته است.
 
کد خبر: 85461

تأیید اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون

تأیید اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به مصوبات مورد بررسی این شورا گفت: بیشتر مصوبات مربوط به اساسنامه هاست. در جریان جلسات شورای نگهبان، فقهای این شورا عدم مغایرت اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون را با شرع مقدس اعلام کردند.
پایگاه خبری ریشه

عباسعلی کدخدایی امروز در یک نشست خبری که به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضایی باز و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد، گفت:  تقارن روز خبرنگار را با اعیاد تبریک عرض می‌کنم. باید گرامی بداریم یاد و خاطره همه عزیزانی که سال‌ها ما در خدمتشان بودیم و در عرصه خبر زحمات زیادی کشیدند و امروز در کنار ما نیستند.

کدخدایی بیان داشت: امروز مرحوم مردوخی را کنار خود نداریم. مرحوم مردوخی چند سالی است که از دست دادیم. همچنین ما خانم عبدالمحمدی را هم در سال گذشته از دست دادیم. اخیرا هم در بحران کرونا مرحوم روح الله رجایی از بین ما رفت لذا یاد و خاطره این عزیزان و بعلاوه شهدای رسانه ازجمله شهید صارمی را گرامی می‌داریم.

سخنگوی شورای نگهبان در ادامه با اشاره به مصوبات مورد بررسی شورای نگهبان گفت: بیشتر مصوبات مربوط به اساسنامه هاست. در جریان جلسات شورای نگهبان، فقهای این شورا عدم مغایرت اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون را با شرع مقدس اعلام کردند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.