جمعه, 4 مهر 1399 :: Friday, 25 September 2020
  • شکست واشنگتن در سازمان ملل

    شکست واشنگتن در سازمان ملل

    شکست اخیر آمریکا در سازمان ملل و عدم همراهی متحدان اروپایی با درخواست این کشور دستمایه یادداشتی در فارین پالیسی قرار گرفته است.
 
کد خبر: 85365

عقب‌‌ماندگی تاریخی سیستان و بلوچستان در شبکه فاضلاب و زیرساخت‌های جاده‌ای

عقب‌‌ماندگی تاریخی سیستان و بلوچستان در شبکه فاضلاب و زیرساخت‌های جاده‌ای
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به عقب‌افتادگی سیستان و بلوچستان در زیرساخت‌های جاده‌ای، گفت: طرح‌های عمرانی این استان به کندی پیش می‌رود.
پایگاه خبری ریشه

محمدرضا رضایی کوچی با بیان این‌که متاسفانه توسعه متوازن در برخی از استان‌ها به ویژه سیستان و بلوچستان رعایت نشده که می‌طلبد دستگاه‌های اجرایی مکلف به کار و تلاش بیشتر در این زمینه شوند، اظهار کرد: کمیسیون عمران مجلس با همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی بدنبال توسعه همه جانبه استان‌ها به ویژه سیستان و بلوچستان که از عقب ماندگی‌های تاریخی رنج می‌برد است.

وی با اشاره به طرح‌های عمرانی نیمه تمام در سیستان و بلوچستان افزود: طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای زیادی در این استان به‌ویژه در منطقه سیستان در حال انجام است که به کندی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: منطقه سیستان به لحاظ راه و شبکه فاضلاب نسبت به سایر مناطق کشور بسیار عقب است و باید یک کار جهادی در این زمینه انجام شود.کارهای بسیار خوبی در منطقه سیستان از سوی دولت در حال انجام است که باید هر چه سریعتر تکمیل شود زیرا این طرح‌ها نقش بسزایی در توسعه منطقه دارد.

رضایی کوچی تصریح کرد: اتمام طرح‌های توسعه‌ای در منطقه سیستان نیازمند تخصیص اعتبار است که پیگیری‌های لازم توسط کمیسیون عمران مجلس انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: اعتبارات طرح‌های عمرانی منطقه سیستان باید متناسب با نیاز منطقه تخصیص یابد و منابعی که از سوی سازمان برنامه و بودجه تخصیص می‌یابد مناسب با این طرح‌ها نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.