چهارشنبه, 2 مهر 1399 :: Wednesday, 23 September 2020
 
کد خبر: 85286

دستور پیگیری در مورد برخورد ماموران اجرائیات شهرداری با میوه فروش صادر شد

دستور پیگیری در مورد برخورد ماموران اجرائیات شهرداری با میوه فروش صادر شد
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در واکنش به انتشار فیلم برخورد ماموران اجرائیات شهرداری با یک وانت پیکان فروشنده میوه گفت: دستور پیگیری موضوع تا روشن شدن زوایای قضیه را صادر کرده ایم.
پایگاه خبری ریشه

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه به انتشار فیلم برخورد ماموران اجرائیات شهرداری با یک وانت پیکان فروشنده میوه واکنش نشان داد.

شهرام کرمی در این باره اظهار کرد: اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن ماموران اجرائیات شهرداری به مصادره میوه‌های یک وانت پیکان فروشنده در بلوار زن کرمانشاه اقدام کرده و آن‌ها را به وسیله نقلیه خود منتقل می‌کنند.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه این اقدام ماموران اجرائیات شهرداری در انظار عمومی و افکار رسانه‌ای هم بازتابی منفی داشته، براین اساس دستور پیگیری موضوع تا روشن شدن زوایای قضیه را صادر کرده ایم.

دادستان کرمانشاه افزود: در این راستا، طی نامه‌ای از فرمانده پلیس امنیت انتظامی استان خواسته ایم تا عوامل این اقدام را شناسایی کرده و تحقیقات لازم ظرف ۷۲ ساعت دراین باره صورت گیرد.

وی تاکید کرد: همچنین دستور داده شده تا راننده وانت پیکان مذکور هم شناسایی و به دادسرای استان دعوت شود تا اگر از ماموران اجرائیات شکایتی دارد، آن را طرح کند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.