پنجشنبه, 10 مهر 1399 :: Thursday, 1 October 2020
 
کد خبر: 85278

بازخوردها نسبت به نقشم در سریال «دل» عالی بود

بازخوردها نسبت به نقشم در سریال «دل» عالی بود
بازیگر سریال «دل» گفت: بازخورد مخاطبان نسبت به نقشم در سریال «دل» عالی بود، نقش من در این سریال کاراکتری کاملا خاکستری بود و جزو معدود نقش‌هایی برایم بود که اجرای آن بسیار زمان برد.
پایگاه خبری ریشه

کوروش تهامی  پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: طی ماه‌های گذشته پیشنهادات زیادی داشتم اما اکثریت آنها را نپذیرفتم، البته دو اثر سینمایی پیشنهاد شده که برای بازی در آنها مشغول بررسی شرایط و مطالعه فیلمنامه هستم. 

وی درباره دلیل رد اکثریت پیشنهادات خود اظهار کرد: دلیل اصلی نپذیرفتن نقش‌ها عدم علاقه به فیلمنامه و کلیت اثر بوده است، اما از طرفی شرایط بیماری کرونا هم مزید بر علت شده تا کمی برای انتخاب نقش با وسواس بیشتری عمل کنم. به امید خدا تا شهریور ماه امسال حضورم در هر دو اثر سینمایی و یا یکی از آنها قطعی خواهد شد. 

بازیگر فیلم سینمایی «رگ خواب» با اشاره به سختی شغل بازیگری در دوران شیوع کرونا اضافه کرد: به واقع برای بازیگر جلوی دوربین رفتن به نوعی بازی با جان خود است، این اتفاق حتی در پشت دوربین هم می افتد زیرا علاوه بر زمانی که ما جلوی دوربین هستیم و نمی توانیم ماسک بزنیم بعد از گریم و پشت دوربین هم قادر به انجام این کار نیستیم. 

وی درباره احتمال برگزاری جشنواره فیلم فجر در سال جاری افزود: واقعیت امر برگزاری و یا عدم برگزاری جشنواره فیلم فجر به میزان تولیدات سینمایی بستگی دارد، در هر صورت جشنواره برای برگزاری به یک حداقل در تعداد آثار نیازمند است، وقتی این حداقل‌ها تولید نشوند طبیعتا جشنواره کم باری خواهیم داشت و شاید اصلا شاهد برگزاری آن نباشیم. 

بازیگر سریال «زیر تیغ» برگزاری جشنواره فیلم را معطوف به شرایط بیماری کرونا در کشور خواند و اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی بیماری کرونا و تبعا میزان تولیدات سینما بعید می دانم که جشنواره فیلم فجر امسال برگزار شود، اگر هم برگزار شود با شرایطی بسیار خاص و تولیداتی کم اتفاق می افتد. 

بازیگر سریال «دل» درباره حضورش در این سریال و بازخوردهای مخاطبان اظهار کرد: بازخورد مخاطبان نسبت به نقشم در سریال «دل» عالی بود، نقش من در این سریال کاراکتری کاملا خاکستری بود و جزو معدود نقش‌هایی بود که اجرای آن بسیار زمان بر شد، نقش من در سریال دل نقشی بود که برای رسیدن به آن بسیار فکر و مطالعه کردم.

وی در همین رابطه ادامه داد: نقش من در سریال دل یکی از سخت‌ترین کاراکترهایی بود که تا به حال بازی کرده بودم و خوشبختانه با توجه به بازخورد مخاطب می توانم بگویم که تاحدودی در این نقش موفق بوده‌ام، تماشاگران بی نهایت به من محبت داشته اند و به صورت حضوری و مجازی بابت این نقش مرا خجالت زده کرده اند. 

تهامی درباره کلیت سریال «دل» و انتقاداتی که به آن می‌شود خاطرنشان کرد: وظیفه من به عنوان بازیگر ایفای نقش به بهترین شکل ممکن است، اما اینکه سریال به چه صورت پخش شود و یا اینکه درام تا چه حد به طول بینجامد با من نیست، پس نمی توانم نظری درباره این نکته بدهم زیرا من وظیفه خود به عنوان یک بازیگر را انجام دادم و دخل و تصرفی در شیوه پخش و مدت زمان اثر نداشته و ندارم. 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.