جمعه, 24 مرداد 1399 :: Friday, 14 August 2020
 
کد خبر: 85039

طرح «جهش تولید مسکن» در راه مجلس

طرح «جهش تولید مسکن» در راه مجلس
رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه امروز در حوزه مسکن باید به سراغ تهیه طرح‌هایی برویم که اقشارکمتر برخوردار را تحت پوشش قرار دهد، گفت: از این رو کمیسیون طرحی با عنوان طرح «جهش و تامین مسکن» را تهیه کرده است.
پایگاه خبری ریشه

محمدرضا رضایی کوچی  با اشاره به سرانجام اقدامات کمیسیون عمران مجلس پیرو ساماندهی حوزه مسکن در کشور گفت: ساماندهی حوزه مسکن یکی از اولویت‌های اصلی کمیسیون عمران مجلس از زمان آغاز به کار مجلس یازدهم بوده است.

وی بیان داشت: این کمیسیون تاکنون جلسات متعددی را با مسولین ذیربط اعم از وزرات راه وشهرسازی، بانک مسکن و نظام مهندسی داشته که نشان از حساسیت این موضوع در این کمیسیون دارد.

رضایی کوچی بیان داشت: امروزساماندهی حوزه مسکن به یک مطالبه ملی تبدیل شده و به فراخور این موضوع قاطبه مجلس یازدهم نیز حساسیت ویژه‌ای در این زمینه دارند که ما دیدیم در ابتدای بررسی این موضوعات، همکارانمان موضوع مالیات بر خانه‌های خالی را مطرح کردند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: بدون شک امروز در حوزه مسکن باید به سراغ تهیه طرح‌هایی برویم که اقشار کمتر برخوردار را تحت پوشش قرار دهد، از این رو کمیسیون طرحی با عنوان طرح «جهش و تامین مسکن» را تهیه کرده است.

این نماینده مجلس بیان داشت: این طرح قرار است روز یکشنبه هفته جاری در قالب دوفوریت در صحن مجلس مطرح شود که امیدواریم تمامی خواسته‌های نمایندگان مجلس پیرو مطالبات در حوزه مسکن را پاسخ دهد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.