شنبه, 3 مهر 1400 :: Saturday, 25 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 85008

آزادسازی ۲۳ هکتار از اراضی زراعی و اراضی ملی در منطقه اصطلک دماوند

آزادسازی ۲۳ هکتار از اراضی زراعی و اراضی ملی در منطقه اصطلک دماوند
دادستان عمومی و انقلاب دماوند از آزادسازی حدود ۲۳ هکتار از اراضی در راستای اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات و آزادسازی اراضی ملی خبر داد.
پایگاه خبری ریشه
محمدتقی تقی زاده، دادستان عمومی و انقلاب دماوند  از آزادسازی حدود ۲۳ هکتار از اراضی در راستای اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات و آزادسازی اراضی ملی خبر داد و بیان کرد: در راستای حفظ و حراست از اراضی کشاورزی و اراضی ملی در منطقه اصطلک با دستور قضایی و در اقدام مشترک جهاد کشاورزی و اداره مسکن و شهرسازی ٥٠ مورد ساخت و ساز غیر مجاز تخریب شد.

دادستان عمومی و انقلاب دماوند تصریح کرد: مساحت تقریبی اراضی زراعی حدود هفت هکتار و مساحت اراضی ملی بیش از ۱۶ هکتار و به ارزش حدود ۱۷۰ میلیارد تومان بود که با قلع و قمع‌های صورت گرفته آزادسازی شد.

 
وی تاکید کرد: با توجه به مناطق خوش و آب و هوایی که در منطقه دماوند وجود دارد همواره عده‌ای سودجو به دنبال تغییر کاربری اراضی زراعی و یا تصرف اراضی ملی هستند که دادستانی در هر دو مورد با عوامل آن به شدت برخورد خواهد کرد.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.