شنبه, 3 مهر 1400 :: Saturday, 25 September 2021
  • نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    نسل کشی عربستان در یمن با کمک طرف‎های غربی

    با وجودی که یمن نزدیک به ۶ سال است که تحت حملات جنایتکارانه رژیم سعودی و همپیمانان او قرار دارد و هر روز شرایط برای این کشور وخیم‌تر می‌شود، اما واکنشی از سوی جهان و سازمان‌های بین المللی نسبت به جنایات سعودی و امارات دیده نمی‌شود.
 
کد خبر: 84892

عضو هیئت رییسه مجلس: صدور احکام در زمینه بازگرداندن اراضی ملی بازدارنده است

عضو هیئت رییسه مجلس: صدور احکام در زمینه بازگرداندن اراضی ملی بازدارنده است
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در لواسان پیام بسیار خوبی را برای سایر افراد متجاوز به حقوق بیت المال در بر خواهد داشت و قطعا صدور احکام در زمینه بازگرداندن اراضی ملی بازدارنده خواهد بود.
پایگاه خبری ریشه

حسینعلی حاجی دلیگانی  با اشاره به احکام صادره ریاست قوه قضاییه در زمینه بازگشت اراضی ملی و برخورد با ساخت و ساز‌های لاکچری غیر مجاز، گفت: رییس قوه قضاییه در اقداماتی که پیش روی خود قرار داده‌اند، مصمم هستند تا برخی چنین تحلیل نکنند که این اقدامات زودگذر است.

وی افزود: سیاست‌ها و برنامه‌های رییس قوه قضاییه برخواسته از سیاست‌های کلی نظام بوده و آیت الله رییسی در این راه مصمم هستند و مجلس هم از این نوع نگاه و عملکرد و روش حمایت خواهد کرد.

عضو هیئت رییسه مجلس تصر یح کرد: اینکه رییس قوه قضاییه در محل وقوع جرم یعنی محل ساخت و ساز‌های غیر مجاز در لواسان حضور پیدا می‌کنند نشان از جدیت رییس قوه قضاییه در مبارزه با فساد در مقوله زمین خواری دارد.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: تشکیل جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در لواسان پیام بسیار خوبی را برای سایر افراد متجاوز به حقوق بیت المال در برخواهد داشت و قطعا صدور احکام در زمینه بازگرداندن اراضی ملی بازدارنده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.